הזמר הותיק והאהוב שמעון בוסקילה חגג אמש יום הולדת 50 במופע ענק ברדינג 3.

אל הבמה עלה שמעון כאשר שלל נגנים מחכים לו. עם עלייתו, החל שמעון להחל לקהל שבוע טוב ומיד שר את "עכשיו אני חוזר", "מחפש חבר קרוב" ואת "עד סוף העולם". על השיר מספר בוסקילה שאת מילותיו כתב יוסי גיספן אשר נוכח בקהל.

שמעון בוסקילה המשיך ופנה אל הקהל ושיתף שהוא מתרגש ושהוא לא ישן כל הסופ"ש. שמעון המשיך וסיפר שהוא אומנם מחליף קידומת אך הוא עדיין זוכר את עצמו בתור ילד ששר בהיכל התרבות נתיבות.

ההופעה נמשכה עם השיר "את המחר שלי" אשר הלהיט את כל הקהל, שמיד הוציאו טלפונים ותיעדו את הביצוע בזמן שהם שרים ביחד איתו.

בשיר הבא "כמה אהבה יש בנשמה" ירד בוסקילה אל הקהל וחיפש את יאיר לפיד אשר נכח במקום. כשאגיע אליו, העניק לו בוסקילה חיבוק גדול ומפרגן ולאחר מכן השניים אף החלו לשיר ביחד.

בסוף השיר, מזמין בוסקילה לבמה את מתי כספי ושר ביחד איתו את "מרגיש את זה". במהלך השיר משלבים בוסקילה וכספי מילים בעברית ומרוקאית.

בתום הדואט עם כספי, החל לספר בוסקילה על אבא שלו ואיך שהיו בניהם חילוקי דעות והם לא דיברו שנתיים, עד שיום אחד הוא קיבל טלפון שאבא שלו לא מרגיש טוב והוא חייב להגיע מיד. שמעון פגש את אביו בחדר חשוך והשניים החזיקו ידיים חזק חזק בזמן שהם משלימים פערים מהשנתיים האחרונות. בוסקילה המשיך וסיפר ברגש שיום למחרת אביו נפטר. בתום הסיפור החל בוסקילה לשיר את "עכשיו אני סולח", אותו הוא הקדיש לאביו.

ההופעה נמשכה עם השירים "שיר תקוה", "עלש" ולהיטו האחרון הגדול של בוסקילה "למה לי למה לך" אשר שודר ללא הפסקה ברחבי הרדיו. במהלך השיר עלו לבמה אחיותיו של אימו של שמעון והגישו לו זר פרחים.

בתום השיר, הזמין בוסקילה לבמה את ליאור נרקיס, איתו שר ביחד את "תגידי". ההופעה נמשכה עם "ילדה של אב", אותו כתב דידי הררי לפני 18 שנה במיוחד לבנותיו. בוסקילה מודה להררי ומקדיש לו את השיר.

לקראת סוף ההופעה מספר שמעון שהשיר הבא שהוא הולך לשיר הוא סיפור חייו. שמעון סיפר על אימו שנפטרה כאשר היה בן 9 ואמר להיות במעמד כזה בלעדיה זה צובט בלב, כי הייתי אמור לראות את ההורים שלי שורה ראשונה והם לא כאן, לכן אני השיר הבא מוקדש להם״. בתום דבריו החל לשיר את "יא מאמא" המצמרר במרוקאית ביחד עם שירי מימון אשר הפתיעה את שמעון עם עוגת יום הולדת וברכה מרגשת.

השניים, אשר מופיעים ביחד כבר 6 שנים, פינקו את הקהל בביצוע מרגש אשר סגר את ההופעה ובהחלט השאיר טעם של עוד.

1

2

3

4