יום השואה הוא ללא ספק יום שמאחד את כל עם ישראל סביב זיכרון 6 מיליון הנספים בני העם היהודי. גם השנה משתמשים האמנים בעמודי הפייסבוק שלהם על מנת לשתף את הקהל ברגשותיהם ליום השואה.

ליקטנו עבורכם את הסטטוטים המרגשים:

שרית חדד העלתה אמש את תפילת "אל מלא רחמים" עם תמונת יזכור.

משה פרץ בחר דווקא במסר מאחד ליום שכזה עם הסטטוס "לזכר 6 מיליון היהודים שנספו בשואה שתפו תמונה זו בגאווה כי אנחנו יהודים גאים ומאוחדים ורק ביחד אנחנו כח בלתי מנוצח!"

מאור אדרי העלה תמונה מקברו של רבי מאיר בעל הנס עם הסטטוס "ערב יום הזיכרון לשואה ולגבורה, נזכור ולא נשכח".

יוצא התוכנית "כוכב נולד" לירון רמתי העלה סטטוס מרגש בדבר הזיכרון:
"היום אנו מרכינים ראש לזכר 6 מיליון יהודים שנרצחו באכזריות על ידי אותם נאצים רשעים אנטישמיים אשר לא הסכימו לקבל את היהודים באירופה ובכלל בעולם.
בזכותם, בזכות אלו שהיו שם בזוועות הקשות, הניצולים ואלו שנרצחו רק מפני שהם יהודים, יש לנו מדינה. כיוון שהבנו כי אנחנו צריכים מדינה יהודית!
בואו נשמור על המדינה שלנו, נשמור על קשרים טובים עם בני עמנו, שכננו וחברנו. אנחנו עם אחד ועלינו להיות מאוחדים!
אין לנו א ר ץ א ח ר ת!!! נזכור ולא נשכח."

הזמר העולה מרחובות, איתי לוי העלה אף הוא סטטוס "על – כן, אל נא תאמר "דרכי האחרונה, את אור היום הסתירו את שמי העננה". זה יום נכספנו לו עוד יעל ויבוא, ומצעדנו עוד ירעים: אנחנו פה ! יהי זכרם וזכר כל קורבנות השנאה ברוך !"

הזמר יובל טייב העלה קטע מתפילת יזכור לזכר הקורבנות "״יזכור אלוקים את נשמות אחינו בני ישראל, חללי השואה וגיבוריה, שהומתו שנחנקו ושנקברו חיים, ואת קהילות הקודש שנחרבו על קדושת השם. יזכור אלוקים את עקדתם עם שאר קדושי ישראל וגיבוריו ויצרור בצרור החיים את נשמתם.״

יום_השואה3

יום_השואה4

יום_השואה5