מי שלא רצה אותו דרך הדלת , קיבל אותו דרך החלון. אלבום הבכורה של עומר אדם "נמס ממך" מסתמן כלהיט ללא עוררין ולא רק בגלל הדחתו מתוכנית כוכב נולד בשל גילו הצעיר (שבתמימותו סיפר את האמת – שילם עליה ביוקר), אם כי הוא הצליח לשמר מעמדו בתעשייה כשהוא צעיר ותמים.

לא קל לשבות אותי בשמיעה ראשונה, בדרך כלל קשה לשאוב אותי בכזה סיחרור אך ברגע שהתחלתי להאזין לאלבום הבנתי שיש כאן קטע לא קטן כשהוא פותח בשיר נושא האלבום "נמס ממך" (שכתבו דורון מדלי ויוני רועה) שהצליח להמיס גם אותי. בשיר "את בליבי" מוכיח עומר כישרון, שאין אצלו מקריות, הוא יודע לשיר ולעשות שמח.

לא מזמן, ביום ההולדת של בתי, מצאתי עצמי רוקד בטירוף עם כל הילדים הקטנים ושר איתם "את בליבי, בנשמתי, אוהב אותך כמו בסרטים" כך שאם זה טוב לילדים וטוב לי אז זה טוב לכולם.
לעומר יש צבע קול מיוחד מאוד, שונה, כריזמה צעירה והוא יודע להראות נוכחות,מדבר ושר ישר בגובה העיניים והקהל מגיב בהתאם- אוהבים את עומר ומגיע לו .

בין שיר לשיר שאני מפליג במחשבות ותוהה מה או מי בעצם גרם למוזיקה הישראלית- מזרחית לפרוץ כל- כך חזק בשנים האחרונות, חוזר 17 שנה אחורה ונזכר כי אם הייתי מגיע לתחנת רדיו ממלכתית עם אלבום מזרחי היו בועטים בי החוצה, אומרים לי שמזרחית זה לא בר השמעה.
בעצם, היחיד שהתעקש כל השנים האלה שמוזיקה מזרחית היא אומנות כמו כל אומנות הוא השדרן אליקו אשר הרים את הז'אנר הים תיכוני הפך אותו ללהיט ופתאום אני שם לב שאליקו הוא העוגן לעם.

חזרה לאלבום, שומעים לפי איכות האלבום ובחירת חומרים מגוונת ולאו דווקא המסחרית על הביאו לתוצאה טובה כל- כך של אלבום בכורה מרשים וכרטיס ביקור נוצץ לזמר מצליח. חשוב לציין כי איכות האלבום נמדדת גם על פי המנהל האישי ובמקרה הזה מדובר באסף אטדגי, איש אשכולות בתחום.

לעומר, שהוא בתחילת דרכו, יש בזמן מועט הרבה מאוד מעריצים מאחר שהאינדיקציה שלי אם שיר השריש או לא זה בדרך כלל הצעירים והמכוניות וכשאני הולך ברחוב וכל 5 דקות עוברת מכונית בפול ווליום כשברקע השיר "נמס ממך" או "את בליבי " בגרסת המקור או הרמיקס אז מבחינתי עומר השריש טוב אל העם ולדעתי אין אחד בארץ שלא שמע על עומר אדם אשר התחיל את הדרך עם קלפים מנצחים .

בשיחה שהייתה לי אטדגי הוא אמר: "אדם תופעה לא ברורה ואם זיכרוני אינו מטעני הוא אפילו מוביל זרם חסר תקדים במוזיקה המזרחית כמו הוריקן שקשה להבין מאיפה הופיע- אבל הוא כאן ומשפיע." כמו כל מנהל טוב הוא גם ייחצ"ן את המופע וציין כי עוד בשנת 2011, בעזרת ה', פותח עומר קופות בקיסריה שזה בעצם משקף את ההצלחה שלו נכון לעכשיו הדרישה עצומה להופעה גדולה.
ל"כוכב שנולד" עומר אדם , המון בהצלחה וכמו כן לשאר היוצרים שעסקו באלבום נפלא שכזה , מגיע לכם שאפו.