לילות בבית הוא אלבומה ה27 של זהבה בן.
למען האמת די התרגשתי מהוצאת האלבום, מאחר וזהבה לא הוציאה אלבום חדש מזה זמן רב ואפשר לומר שהתגעגעתי אליה .
עטיפת האלבום מזכירה לי ניחוח של פעם. מין אום כולתום כזה וזהבה מבחינתי היא כמו אום כולתום, זמרת שאף אחד לא ישכח הרבה מאוד שנים. זהבה גם הקליטה אלבום שלם משירי אום כולתום שהיה הצלחה גדולה מאוד במגזר היהודי והערבי ונמכר עד היום. אפילו בהופעות של זהבה מבקשים ממנה לבצע את שירי אום כולתום והזמיר מבצעת את השירים שקשים מאוד לביצוע מאחר והשירה מלאה רבעים ושמיניות שקשים מאוד לשירה וצריך להיות מומחה אמיתי לבצעם .

אלבומה נפתח בשיר "מתי חתונה" המכוון ישר לאירועים ושמחות שחלק מן השיר הוא גם בשפה הערבית ובכך היא לא שוכחת לתת גם למגזר הערבי שאוהב אותה את תבשיל זהבה המתקתק .
השיר "מתוק שלי" מסתמן כלהיט פוטנציאלי, דאנס ישראלי ים תיכוני כשזהבה שולטת בכל קצב בשירה מושלמת , המתאימה למידותיה. 'אהוב שלי" שגם הוא מסתמן כלהיט ענק מושך קדימה את האלבום בצורה מעניינת. לעניות דעתי עבדו החב'רה שעסקו בהפקה קשה מאוד על האלבום הזה מאחר שמגוון השירים הוא רב ושיר רודף שיר שאני משוכנע שאין אוזן שתוכל לפספס אלבום שכזה. ההפקה מלאה חיות עכשווית, זהבה נשמעת כבת 20 ומצליחה להפתיע אותי מחדש משיר לשיר בלי נפילות של חומרים לא אמינים ולא ממוינים ,
ולא נראה לי שהכניסו לאלבום זה שירים העיקר לסגור את האלבום, בהחלט שאפו לצוות ההפקה .

"לילות בבית" בלדה בסגנון טורקי, זהבה שולטת חזק מאוד בסגנון הטורקי, יש לה את כל הסלסולים הנכונים , הטונים המכוונים לצלילים גבוהים ונמוכים, וצורת העצב שבשיר נכונה ומדיוקת בצורה כזאת שגורמת לך לצמרמורת ושואבת אותך אל תוך השיר וגורמת לך כמו להיכנס אל סרט טורקי ולהתמזג.
בסגנון הטורקי החלה זהבה את דרכה ב"טיפת מזל" ,שהיה אלבומה הראשון, שלאחר מכן חודש על ידי רמי קליינשטין וזהבה ומושמע עד היום. באלבום זה יש שיתוף פעולה הדוק בין היוצר דודו אהרון לזהבה, בשני דואטים. את הבלדה "פעם בחיים" ששרה זהבה בדואט עם דודו שגם כתב והלחין את השיר שמעתי לפחות 20 פעם ברצף , פשוט נהניתי כל כך משניהם ומיזוג הקולות שלהם השאיר בי טעם של עוד. דודו שבפניי עצמו זמר ענק , נתן את הנשמה. ההפקה מחמיאה לשניהם – שיתוף פעולה נדיר ונקי – ככה נשמע שיר שיוצא מהלב וחודר אל הלב .

הפתעות זהבה כמובן שלא נגמרו והפעם שיתוף פעולה מקסים וגם יוצא דופן בשיר "שנינו לעולם" בדואט עם מושיק עפיה בביצוע מגניב, צעיר, בחירה נכונה לשני הקולות. שניהם בשבילי טייקונים של מוזיקה משובחת כך שלזהבה יש עוד שיר מנצח באלבום. האלבום מגוון מבחינת הרפרטואר שלו בצורה מושלמת. ההפקה מושקעת מאוד ואם בהתחלה כתבתי שהתגעגעתי לזהבה אז האלבום החדש נותן לי תחושה שהיה שווה לחכות כל כך הרבה זמן ולקבל תוצאה מושלמת שכזאת. בעזרת ה' ברכה והצלחה עליכם .