דודו אהרון נולד ב-23/12/84 בן זקונים למשפחת אהרון, הוא נולד וגדל ביישוב קריית עקרון ומתגורר בה עד היום. דודו החל את דרכו המוזיקלית כבר מגיל צעיר בבית הכנסת "הדר יוסף" בה נעם דודו מאוד למתפללי בית הכנסת בסלסוליו וקולו היפה, מהר מאוד הוא הפך לנעים הזמירות של הבית הכנסת, המשפחה והקרובים זיהו מייד שדודו התברך בקול צלול ודחפו אותו לפצוח בקריירה מוסיקלית. כבר מגיל צעיר כיכב בכל המועדונים הנחשבים בארץ ובאירועים, וקיבל בחזרה את אהדת הקהל שעם השנים רק הלכה והתעצמה. הוא השתתף בכמה תחרויות כשאחת מהן הייתה "המלך הבא" בהנחייתו של דידי הררי בערוץ בריזה בלוויין בה זכה במקום הראשון. בשירותו הצבאי היה דודו סולן בלהקת הצבאית מג"ב, והופיע בבסיסים בכל רחבי הארץ וכן בפני קהילות יהודיות בחו"ל, דבר שתרם מאוד לשפשופו בזירה המוזיקלית והוסיף המון לביטחונו על הבמה.

במהלך שירותו הצבאי חלה תפנית משמעותית בקריירה של דודו כאשר החל להופיע עם אומנים גדולים ומוכרים בז‘אנר הים תיכוני על במת מועדון האדום 6, בו קיבל חשיפה ענקית לקהל רב. בתוך זמן קצר הפך דודו ליקיר הקהל במועדון והופיע בו כזמר הבית במשך שנתיים. עקב הופעותיו המוצלחות החליט בעל המועדון אייל מלכא שזיהה בבחור הצעיר פוטנציאל אדיר ונשבה בקולו להחתים את דודו ולהפיק את אלבום הבכורה הראשון שלו. הוא החל לעבוד על אלבום הבכורה בסמוך לשחרורו מהלהקה הצבאית, האלבום וההפקה המוזיקלית הופקדה בידיהם המנוסות של המעבדים שי ראובני ותמיר צור. האלבום הכיל 12 שירים שאת רובם כתב והלחין אהרון, אשר היה מעורב גם בכל הליך הפקת האלבום. הסינגל הראשון שדודו הוציא לרדיו היה "היחידה שלי", השיר נחל הצלחה מסחררת והפך ללהיט ברשתות הרדיו ובסלולר. לאחר כחצי שנה מהוצאת הסינגל הראשון, הוציא דודו שני סינגלים אותם כתב והלחין "מרגיש כמו מלך" ו"אהבה ראשונה" שהפכו גם הם ללהיטים פופולאריים ושיגעו את רחבות הריקודים. בספטמבר 2007 יצא לאור אלבום הבכורה של דודו שנקרא "אהבה ראשונה" שזכה להצלחה גדולה בקרב חובבי הז'אנר. מלבד היותו זמר וכותב, אחראי דודו גם על יצירות של אמנים אחרים בינהם – משה פרץ, קובי פרץ, שר-אל, ליאור נרקיס, רגב הוד ועוד.

ב-14 ביולי 2009 הוציא אהרון את אלבומו השני "הכל זה מלמעלה", שכלל את הלהיטים "הכל זה מלמעלה", "נוצה ברוח" ו"לא דומה". בדצמבר הגיע האלבום למעמד אלבום זהב, על מכירות של למעלה מ-20 אלף עותקים. כמו כן קיבל אהרון מגן לציון 500 אלף שימושים סלולאריים בשיריו.

בינואר 2010 חידש אהרון את השיר "אהבנו", כחלק מפרויקט "עבודה עברית", שהוקדש לזכרו של עוזי חיטמן. בחודש מרץ באותה השנה הוציא אהרון את הסינגל "תגידו לה", שכתב ללחן של מוזיקאי בוגלרי, השיר הגיע למקום הראשון בהשמעות ברדיו במשך מספר שבועות, וכן למקום הראשון במצעדי פזמונים שונים. לאחר מכן הוציא את הסינגל "כסף ואלכוהול", שכתב ללחן ארמני. בעקבות הצלחת האלבום זכה אהרון בתואר "זמר השנה" במצעד הפזמונים העברי השנתי שנערך בערוץ 24 ורשת ג'. השיר "תגידו לה" זכה בתואר "שיר השנה".

באוגוסט 2010 יצא אלבומו השלישי – "מילים פשוטות" שכולל את הסינגלים "לא מוותר", "תגידו לה", "כסף ואלכוהול", "מילים פשוטות", "אהבה ללא גבולות" ו-"בחור רגיש". במהלך הופעתו בקיסריה באותה השנה, קיבל מגן פלטינה מחומש על למעלה מ-200 אלף שימושים סלולאריים לסינגלים מתוך האלבום, לאחר שלושה שבועות הגיע האלבום למעמד של אלבום זהב על מכירה של למעלה מ-20 אלף מכירות.

בנובמבר 2010 שיחרר דודו את הסינגל "לא יפרידו בנינו" ובינואר 2011 הוציא את הסינגל השני "את אשתי" מתוך אלבומו הרביעי העתיד לצאת בקרוב.

מעוניין/ת בהופעה של דודו אהרון אצלך באירוע? הזמן עכשיו