בקרוב תחל העונה השלישית של "אייל גולן קורא לך" אשר שברה את שיאי הרייטינג בערוץ 24 בכל הזמנים. הבוקר מודיע אייל גולן על שידרוג צוות השופטים של התוכנית – הזמר והיוצר דודו אהרון והעיתונאי גל אוחובסקי מצטרפים אל הפאנל שכולל את יוסי גיספן, עדי לאון וירון אילן. אל העונה השלישית לא ימשיך חיים רביבו ומרינה קבישר תמשיך ללוות גם העונה את המתמודדים ובני משפחותיהם מאחורי הקלעים.

כזכור, זוכי העונה הקודמת היו נסרין קדרי ומאור אשוואל אשר עובדים בימים אלו על אלבומי הבכורה שלהם ומשתתפים בסיבוב ההופעות של גולן ברחבי הארץ. גם השנה יתחרו המתמודדים על ההזדמנות להקליט אלבום בכורה בליוויו של אייל גולן וחברת "ליאם הפקות".

אייל גולן מסר: "אני נרגש לבשר על הצטרפותם של דודו אהרון וגל אוחובסקי לצוות השופטים שלנו. בעונה הקודמת אירחנו את חיים רביבו שהוסיף לפאנל השופטים את סגנונו הייחודי, אני בטוח כי דודו וגל יביאו עימם כל אחד את כישרונו ויעניקו נופך אחר – דודו מתוקף היותו אמן מצליח, יוצר ומלחין וגל בשל נסיונו העשיר, ראייתו והבנתו את עולם המוסיקה. בהזדמנות זו ארצה להודות לחיים רביבו על עונה מרתקת וטובה ולאחל לכולנו הצלחה גדולה גם בעונה זו".