דודו אהרון, תופעה שכבשה את הארץ בסערה ובימים אלה יוצא אלבומו השלישי לחנויות העונה לשם "מילים פשוטות" והאמינו לי שאין מילים שוטות לתאר את זמר כותב ומלחן בסדר גודל כזה.
בשמיעה ראשונה שלי לאלבום הבנתי שהוא ערוך בטוב טעם ואיכותי במיוחד. כל השירים מותאמים כמו כפפה אל היד. מורגש שהאלבום הזה לוטש לאורך זמן רב ביד אומן מקצועית עד שהאלבום קיבל צורה מבריקה ונוצצת של יהלום האמיתי שאי אפשר להתעלם ממנו.

השיר "מאז ידעתי שאת" מפגיש את עולמות היצירה של אהרון בצורה יפה ומדויקת למילים ולחן שלו. ביצוע שמשאיר טעם ורצון להקשיב לו שוב ולצלול לתוכו כמו ים. בשיר "תגידו לה" הוא כבר גרם לכל תחנות הרדיו בארץ לקרוס ונתן לכל העם לדעת שיש זמר בשם דודו אהרון. הוא הוכיח כי אי אפשר להתעלם ממנו או מכישרונו.

מהיכרותי את הרחוב, הוא שולט, ואם אני הולך ברחוב ושומע ילדים בני 5-6 שרים "תגידו לה שיש בחור שמבקש, להיות האיש הכי קרוב אליה", עובדות ההצלחה מדברות בעד עצמן. כאשר בכל מכונית שלישית יש פול ווליום של דודו אהרון בשיר זה או אחר אני מבין שאהרון הפך להיות להיט חם והיסטרי. הוא פשוט שולח פצצה אחרי פצצה בצורה מסודרת שמבטיחה את מקומו לטווח הארוך.

אהרון הוכתר על ידי העם עוד לפני כל תחנות הרדיו הממלכתיות. הוא צמח מלמטה מהמקום הכי נכון שיש לגדול ממנו, הופיע תקופה ארוכה במועדונים היכן שהעם באמת נמצא, רכש לעצמו קהל מעריצים גדול וכך התעצם. הראשון לגלות את דודו אהרון הוא שדרן הרדיו אליקו מרדיו fm 91.
אליקו, מגלה הכישרונות הארצי שמע את אהרון נדלק והתאהב, ואם אליקו אוהב- אליקו לא טועה.

בניגוד לכל שירי האהבה היפים והמבטיחים כתב דודו שיר שנקרא "כסף ואלכוהול" שהוא בעצם שיר עצוב על בדידות, ריקנות, מיצוי של הכול גם בכסף ואלכוהול. גרסה מעניינת במיוחד וקצבית. בעצם שיר דיכאון שמח וזה אחד החידושים המעניינים שיש- קל לשיר אותו, קל לזכור אותו, ולחלק מהאנשים כנראה גם קל להזדהות איתו.

אהרון ניחן בכישרון בו אומן יכול לקחת את עצמו כל פעם למקום חדש מבלי לפחד ולהרגיש בכל שיר במגרש הביתי שלך

להפתעתי הרבה האלבום מגוון מאוד ונותן לדודו קפיצה ענקית קדימה. בשיר "קר לי בלעדייך" פתח אהרון בקטע ראפ עכשווי, מקורי, ומכוון עצמו ואת הקהל לדברים חדשים ולא לשבלונה משעממת. כאילו הוא אומר יש לי את השיגעונות שלי ואני רץ איתם קדימה. הריצה שלו נכונה מפני שהשיר "קר לי בלעדייך" מאוד מיוחד, סוחף ולדעתי גם יקפיץ את כל רחבות הריקודים בארץ.

בשיר "אל תברחי לי" מראה שליטה גם בסגנון שירה ספרדי, מאהב לטיני ויודע לעשות בכל שיר מה שהוא רוצה. באלבום, אהרון גם הוכיח שהוא מארח למופת ושר עם זהבה בן 2 דואטים: "פעם בחיים" ו"הלב יודע". בשני השירים נראה כי החיבור של שני הקולות מוצלח. זהבה היותה זמרת נפלאה, מקצוענית אמיתית ומצמררת ובשיר "פעם בחיים" השניים שאבו אותי אל תוך השיר מבלי יכולת להתנגד.

לפני כמה ימים עבר אהרון תחנה נוספת בדרך למעלה, קיסריה, אני בטוח שזו לא התחנה האחרונה שלו. עם כשרון וכריזמה כמו שלו לא יעבור זמן רב ונחגוג גם את דיסק מספר 10 והופעה בהיכל נוקיה. קשה לסכם בפשטות את האלבום של דודו אהרון מפני שכל הקשבה נוספת גונבת את הדעת למקום אחר ואז בעצם מגלים כמה ההפקה הזאת מושקעת ומעניינת . וכמו שכתבתי קודם, אם ראיתי ילדים בני 5-6 שרים את "תגידו לה שיש" אז האלבום הזה הוא לכל גיל ולכל בית , וששאלתי את הבנות שלי מה הן חושבות על דודו אהרון התברר לי שהן מכירות את רוב השירים שלו בעל פה, אז מה שלי נשאר להגיד זה בהצלחה במילים פשוטות . כשאני שומע ילדים קטנים שרים "תגידו לה שיש…" ומכוניות בפול ווליום עם השירים שלו, אני מבין שעם המצלחה אין מה להתווכח. אלבומו השלישי של אהרון איכותי