בימים אלו נמצא דודו אהרון בשיא פריחתו כשהוא משמש כשופט בתוכנית 'אייל גולן קורא לך', השיק השבוע את אולם האירועים Sense ובקרוב יככב בריאליטי "הרווק" בו יחפש אהבה על המסך. כעת, הוא מכריז על הדבר הבא – אוסף להיטים חדש הנקרא "20 הלהיטים הגדולים שלי" אליו איגד את השירים המצליחים ביותר לאורך חמש שנות הקריירה שלו.

בין שירי האוסף נמצא גם הסינגל החדש "אבא, סלח לי" והדואט "ממכרת" עם אייל גולן אשר יוצא לראשונה על גבי אלבום. יתר שירי האלבום הם: "בחור רגיש", "ביוטיפול", "כשאלך", "לא דומה", "הכל זה מלמעלה", "כסף ואלכוהול", "אל תדאגי לגורלנו", "קרוב ללב", "אין כמו אהבה", "תגידו לה", "אל תסגרי לי ת'דלת", "אמא יקרה", "אהבה ללא גבולות", "מילים פשוטות", "דובדבן", "בואי נדבר", "את אישתי" ו"מה אומרים כולם".

על האלבום אמר דודו אהרון: "אחרי כמה שנים מרגשות, סוחפות ומדהימות של יצירה, זו הזדמנות להגיד תודה לכל היוצרים שכתבו, הלחינו, עיבדו, הפיקו, ניגנו, הקליטו, עיצבו, צילמו והיו שותפים למסע ולחוויה. תודה גדולה לכל הקהל האוהב והמסור שלי בארץ ובעולם. קהל מדהים שהולך איתי מתחילת הדרך ועד היום ונותן לי השראה לכתוב ולהלחין את השירים, אתם חלק בלתי נפרד ממני, אוהב כל אחד ואחת מכם. אין מקום שטוב לי בו יותר מאשר לעמוד על הבמה ולהופיע מולכם. אני מקדיש את אלבום האוסף החדש לכם".