גילי ארגוב, נולד ב-1/9/73, הוא בנו היחיד של הזמר המנוח זוהר ארגוב ואשתו ברכה.

כמו אביו, גם הוא הפך לזמר והתמכר לסמים. הוא עבר גמילה וממשיך, למרות משברים אישיים, לשיר ולהוציא אלבומים.
ארגוב התייתם מאביו בגיל 14, הוא החל להופיע על במות בגיל 16 ובכך המשיך את דרכו של אביו.
בשנת 1989 הוציא את אלבום הבכורה המצליח שלו – "אבא שלי", ובו הלהיטים "מי המציא את המילה אהבה", "בלילות הקרים" ושיר הנושא "אבא שלי".
בשנת 1991 הוציא ארגוב את אלבומו השני -"נשיקה ראשונה", בו ניתן למצוא את השירים "נשיקה ראשונה", "אין לי עוד מילים יפות אלייך" ו-"כל כך קר לי". האלבום יצר תהודה וביקוש רב בארץ ובחו"ל, ובעקבותיו יצא ארגוב לסיבוב הופעות בלוס אנג'לס ובניו יורק.
בגיל 19, בעת שירותו הצבאי כלוחם בגדוד 13 של גולני, הוציא את האלבום "עגלה זוהרת", אלבום אוסף ובו שני שירים חדשים ושני חידושים לשיריו של אביו זוהר ארגוב ("עיניך החומות" ו"בעבר היו זמנים"). האלבום הרביעי "מתגעגע לאבא", כלל שמונה חידושים לשיריו של זהר ארגוב ואת הלהיט "אבא שלי" מהאלבום הראשון. למרות שהוקלט באיכות נמוכה נמכר האלבום בעשרות אלפי עותקים.
בשנת 2003 הוציא ארגוב את אלבומו החמישי "לא נולדתי מלך", בהפקה מוזיקלית ועיבודים של ננסי ברנדס. האלבום כלל עשרה שירים מקוריים, ביניהם שלושה שירים שכתב ארגוב בעצמו.
בסוף שנת 2003, לאחר התייעצות עם רב מקובל, החליט גילי ארגוב לשנות את שמו ל"גיל" כסגולה להצלחה במלחמתו בסמים, בתקליט החדש ובזוגיות.
בקיץ 2004 נשא לאישה את יעל צורף, ובינואר 2005 נולד לזוג בן בכור. בשנת 2010 לאחר שתיקה מוסיקלית ארוכה הוציא את הסינגל "לגלגל את הצחוק".
מעוניין/ת בהופעה של גילי ארגוב אצלך באירוע? הזמן עכשיו