מועדון הקצב של אביהו פנחסוב – "נשמה כפרה מאמי"
מועדון הקצב של אביהו פנחסוב, משחרר את השיר חדש, "נשמה כפרה מאמי", שמגיע מתוך אלבום הבכורה של המועדון שצפוי לצאת במהלך החודשים הקרובים. את המילים כתב בינימין אוליאל שאחראי גם על הלחן יחד עם אביהו (לנדוור) פנחסוב ומארק פנחסוב.

חבריי ההרכב של מועדון הקצב, בנוסף לאביהו פנחסוב, הם חיים רומנו, שנמנה עם חלוצי הרוק'נ'רול בישראל ומחלוצי הצליל היווני במוסיקה הישראלית, מארק פנחסוב – גיטריסט ומעבד שמביא לפרוייקט פן מוזיקלי שונה, ניר טייב ויאיר צברי- אשר גם הם מוסיפים לכור ההיתוך הזה השפעות צועניות, כשעל הקצב אחראי טל כוכבי.

המועדון מפגיש את מגוון ההשפעות המוזיקליות שעיצבו את חייו של אביהו, יחד עם פרשנות חדשנית וערבוב הסגנונות שמהווה את ליבו הפועם של המועדון, נוצר ז'אנר מוזיקלי חדש ומקורי שמדבר שפה חדשה וקצב חדש שהרחוב מאמץ בחיבוק גדול.

השיר החדש "נשמה כפרה מאמי" מתחיל בקצב רגוע ולאט לאט הוא צובר תאוצה. זה לא שיר מסיבות, אבל הוא בהחלט יגרום לך לזוז גם בלי שתשים לב ולזמזמם את הפזמון הכול כך קליט.

בנוסף, אי אפשר בלי להתעלם מהקליפ הרשמי והמושקע של השיר, כאשר בנוסף לחברי הלהקה משתתפות בו גם נטלי דדון, מיכל גבריאלוב ועינת בצלאל.

חי בן אברהם – "שמים משלנו"
חי בן אברהם משחרר סינגל בכורה הנקרא "שמים משלנו" מתוך אלבום בכורה שיראה אור בקרוב. על המילים והלחן אחראי הזמר והיוצר אדיר גץ.

חי בן אברהם הצעיר מפתח תקווה, נולד למשפחה מוסיקלית ומילדות נשם וחי את המוסיקה. חלומו הגדול היה להקליט חומר מקורי משלו ולהופיע איתו מול קהל אוהד ומפרגן. עם הזמן פידבקים חיוביים מהסובבים שכנעו אותו להעיז ולעשות את הצעד הזה.

השיר "שמיים מעלינו" הוא בלדה מרגשת, שיר פרידה עם הרבה געגוע. הגעגוע עובר במילים ונגינת הכינור בשיר מרגשת וקסומה. קולו של חי בן אברהם צלול ונעים, מסוג הקולות שגורמים להאמין למה שהוא שר. זהו שיר ראשון מתוך אלבום בכורה שעתיד לצאת בקרוב, ואחריי שיר כזה, אי אפשר שלא לצפות לשמוע עוד.