מאיה בוסקילה- "מגדל"
אחרי שכבשה כול במה אפשרית והביאה את הפופ הישראלי לגבהים חדשים, מאיה בוסקילה חוזרת עם סינגל חדש "מגדל", בלדת פופ מרגשת.

"ואבנה מגדלור עם אורות לבנים, לסמן רק לך את הדרך, שלא תתנפץ על שובר שנבנה, שאהיה לשנייה מאושרת".

את המילים כתב מנהלו של עומר אדם והשופט אסף אטדגי והלחין הזמר והיוצר מאור תיתון. קולה המרגש של מאיה בוסקילה מעצים את מילות השיר ומעביר עוצמה גדולה ושבירות יחד, שילוב קסום שרק מעטים מצליחים להעביר. בסינגל "מגדל" מרגישים את מאיה בוסקילה בוגרת יותר, נוגעת, מרגשת וקרובה מתמיד.

לאורך השנים הוציאה מאיה בוסקילה שלושה אלבומים מוצלחים שהניבו להיטים רבים, ואף הוציאה סינגלים נוספים שלא נכנסו לשום אלבום. בנוסף זכתה בתואר זמרת השנה, השתתפה בתוכניות טלוויזיה בינהם התוכנית "לה לה לנד" בה זכתה במקום הראשון, והשתתפה כשופטת בתוכנית "משפחה בהופעה".

אריק זנטי – "נולד באביב"
הזמר והיוצר אריק זנטי מוציא סינגל נוסף מתוך אלבום הבכורה שבדרך, "נולד באביב". את מילות השיר כתב אבשלום קווה ועל הלחן והעיבוד המוסיקלי אחראי אריק זנטי עצמו.

"נולד באוויר" הוא שיר מרגש ונוגע, המנגינה בשילוב עם המילים מעבירות בצורה מרגשת את מהות השיר. השיר מספר את סיפורו של אב גרוש האומר לבנו האהוב, שכשהם יחד, הם נמצאים בחלקת אלוהים קטנה.

"אתה ואני רצים בחול, שותים בצמא רקיע בכחול, צוחקים מכל הלב. אבל בינינו דבר לא השתנה, היחד שלנו חלקת אלוהים הקטנה".

השיר מצטרך לשירים נוספים ששחרר זנטי ביניהם "מילים שחותכות", "תשמרי עליי", "ילד שלי", "שלום בית", "ברכה והצלחה", "גבר קטן", "גיליתי אותך" ו"פרפרים".