דניאל בן חיים – "כמה כמה"

לאחר ההצלחה של הלהיטים הקודמים "סלחי לי" ו"אל תלכי" שזכו להשמעות רבות בתחנות הרדיו מגיע הסינגל "כמה כמה" למילים של צ'ולי זכאי, לחן של גיל נגר ונאור מיכאלי, כשעל העיבוד וההפקה מוסיקלית הופקד שי ראובני המוכשר. הפעם בשונה לסינגלים הקודמים שהיו בלדות, מראה בן חיים שגם בכפיים הוא שולט ונותן ביצוע נפלא לצד העיבוד הסוחף.

בימים אלו מתאמן דניאל בן חיים עם נבחרת האמנים של ישראל לקראת המונדיאל שיתקיים ברוסיה במאי הקרוב אז שיהיה בהצלחה!

שיר לוי – "הייתי מביט בך"

שיר לוי אשר סומן ככוכב הבא במוסיקה הישראלית מצליח כבר להתברג במקום נכבד בצמרת לאחר הסינגל הקודם "להשתגע" שזכה לביקורות מדהימות  וכיכב במשך חודש שלם במקום הראשון במצעד ההשמעות בתחנות הרדיו, כשהוא השיר המושמע ביותר מתחילת 2014 ברדיו. "הייתי מביט בך" למילים של אמיר נשר ולחן של אמיר יוסף, לעיבוד והפקה מוסיקלית של תומר מתנה, הוא המשך להצלחה של שיר וממשיך באותו קו מרגש כמו הסינגל הקודם.

ללא ספק שיר לוי הוא השם החם היום בתעשייה הגועשת של המוסיקה בישראל כאשר הוא יוצא לסבב הופעות חדש שיחל ברדינג 3 בנמל ת"א ב-2/6/14.

דורון אזולאי – "מה קורה לי"

דורון אזולאי בת 20 ממגדל העמק, יוצאת "אייל גולן קורא לך", מוציאה סינגל שני בשם "מה קורה לי" למילים של אליאב מועלם, ללחן ועיבוד של דורון אלימלך.

בעיניי דורון אמיצה מאוד בשל בחירתה בשיר כזה קצבי, אך היא הולכת לאיבוד בשיר מכיוון שקולה העדין לא משתלב עמו היטב ובאופן כללי אני בספק אם הוא מתאים לז'אנר הים תיכוני. השירה מונוטונית נורא ואין בשיר משהו מעבר.