פאר טסי – "רוקד עם הכאב"

לקראת האלבום החדש, שיתוף פעולה נוסף של פאר טסי ואריק זנטי אשר כתבו והלחינו את "רוקד עם הכאב", בהפקה מוזיקלית של יעקב למאי.

אחרי אלבום הבכורה המצליח, פאר טסי הוא השם החם היום במוסיקה הישראלית.
זוהי לא הפעם הראשונה שהשיתוף פעולה של הצמד פאר טסי-אריק זנטי מביא תוצאות טובות, הסינגל האחרון שהם כתבו והלחינו לאייל גולן – "אהבתי בלחש", היה לאחד מהשירים הממכרים באלבום החדש "ימים יגידו". הסינגל הנוכחי שונה מעט מן האלבום האחרון של פאר, כאשר ניתן להבחין כאן בנגיעות רוק המלוות את סלסוליו של הזמר.

ב"רוקד עם הכאב", מסופר על פרידה המגיעה לעצמתה בפזמון. זהו בהחלט כיוון מעניין מאוד, מכיוון שפאר מראה באילו ז'אנרים נוספים הוא מסוגל לגעת. הוא עושה זאת באופן מעורר התפעלות בדומה לחומרים הקודמים שלו שהיו בגוון ים תיכוני יותר.
על היכולת הווקאלית של פאר אין עוררין, מדובר בפרפורמר מצוין על הבמה. דרך ההתנהלות שלו כאמן מבורכת ומהווה דוגמא מצוינת לכל הצעירים שנמצאים בתחילת דרכם.

בימים אלה עובד פאר על האלבום השני, במקביל לסיבוב ההופעות שלו ברחבי הארץ.

הופעות קרובות:
24.05 – היכל התרבות טבריה.
18.06 – ברלה להבות חביבה.
07.08 – רידינג 3.

אריק זנטי – "תשמרי עליי"

לאחר ששיחרר את השירים "מילים שחותכות", "שלום בית" ו-"מתפלל" (דואט עם עופר לוי), מתוך אלבום הבכורה שעתיד לצאת. מוציא האמן אריק זנטי סינגל נוסף –"תשמרי עליי". את מילות השיר כתב גל שריג ללחן והפקה מוזיקלית של זנטי עצמו.

זנטי, מהוותיקים והמוערכים בתחום המוזיקה, אחראי גם על אינספור להיטים של מיטב האמנים בישראל. לאחר שנים רבות בהן היה מאחורי הקלעים ולאחר שקיבל מחמאות על קולו החם והמיוחד, החליט האמן להתחיל לעבוד על אלבום משלו.

"תשמרי עליי" מתאר אהבה שעדיין קיימת לאישה שעזבה, יש כאן ניחוח מעט לטיני בליווי החצוצרות שממלאות את רקע השיר ומעניקות לו מעטפת של מוזיקת עולם איכותית. קולו של זנטי ללא ספק שונה מאוד, בנוסף לצורת הגשת השירים הייחודית. בכלל, כל ההפקה שמסביב מציגה משהו שונה ממה שהורגלנו לשמוע ומכל הסינגלים שיוצאים ביום יום.

זנטי עשה מהלך אמיץ בזה שהחליט לעבור לקדמת הבמה, והוא עושה זאת בהצלחה מרובה. אני בהחלט סקרן לשמוע את הסינגלים הבאים שיגיעו.