מרגול – "מי אתה בכלל"

לאחר מספר סינגלים עם זהבה בן, מרגול כעת משתפת פעולה עם המעבד והמפיק אסי טל. זהו הסינגל הראשון מתוך אוסף שיתופי פעולה עם אמנים שונים מפרויקט חדש של טל.

את המילים של "מי אתה בכלל" כתבו מיטל דה רזון ואסי, אשר אחראי גם על ההפקה המוסיקלית המצוינת. אסי טל הוא מעבד ותיק החתום על הצלחות רבות בהפקות של עופר ניסים, להיטים של מיטל דה רזון ועוד.

יחד יוצרים השניים שילוב מעניין של מוסיקת בלוז-נשמה יחד עם סופט האוס שמאוד מאפיינת את מרגול, יחד עם הטקסט שמתאים מאוד לאופי של מרגול אשר לא מחשבנת לאיש.

יוני אילן – "מנגינת ליבי"

"מנגינת ליבי" הוא סינגל שני למילים של יוני עצמו וללחן יווני של Niki Papathedorou \ Fotios Stefos ולעיבוד והפקה מוסיקלית של נדב ביטון המוערך, לאחר שהסינגל הראשון "האושר שלי" זכה לפרגון במדיה, ואף הכניס מספר זוגות לא מבוטל אל החופה.

השיר הוא בעצם תפילה של גבר לאישה עמה היה בונה את בית המקדש, יש כאן רוק ישראלי יחד עם נגיעות ים תיכוניות באווירה יוונית, מקורי מאוד. קולו של יוני עוצמתי נורא, וזהו מסוג השירים שיש לשמוע מספר פעמים על מנת להתחבר ממש אל הנשמה ממנה יוצאת שירת המלאכים הזו.

בזכות קולו של יוני ניתן להבדיל אותו מאחרים משום שהוא בהחלט משהו שונה ואולי קצת קשה לעיכול, אך אני בטוח שאם הוא ימשיך בדרכו יחד עם ההפקות המצוינות של נדב ביטון, הוא יגיע רחוק.

יובל טייב – "ילד גדול"

יובל טייב מחדש את השיר הנוסטלגי "ילד גדול" של אלי לוזון להפקה מוסיקלית עשירה של דוד ביתן באווירה טורקית, זהו סינגל רביעי במספר לקראת אלבומו ה-11.

שנים רבות חיכיתי שמישהו ירים את הכפפה ויבצע חידוש לשיר הענק הזה, ויובל מגיש אותו עם עיבוד מושקע ופתיחה מקורית, אשר יחד עם קולו הופכים את הביצוע למושלם.

אין לי ספק שמדובר באחד הזמרים הטובים והמעניינים שיש לנו במוסיקה, אני אישית מאוד מתחבר למוסיקה הזאת שעושה טוב לנשמה.

הסינגל יוצא רגע לפני סיבוב ההופעות חדש והמושקע שייערך בזאפה ירושלים ב-09/06/14, בו יבצע יובל את מיטב שיריו וישלב מוסיקה מבית אבא יחד עם מוסיקה חדשנית ועכשווית, בהחלט מומלץ.