אוריאל שי – "מחר יש חופש"
הזמר והיוצר אוריאל שי משחרר את הסינגל "מחר יש חופש", סינגל שישי מתוך אלבום ראשון שעתיד לצאת בחודשים הקרובים. על מילות השיר והלחן אחראי נדב אסולין.
אוריאל שי גדל בבית מסורתי ואת אהבתו לשירה גילה כבר בגיל צעיר כאשר שר בתור פייטן בבית הכנסת.

השיר "מחר יום חופש" מספר על קונפלינקט פנימי בן אהבה גדולה ועוטפת לבין חיים ללא מחוייבות. הקול של שי עמוק ומרגיע. הוא שר את הבתים בקול נמוך ולאט לאט כשמגיע הפזמון הקול שלו עולה ומתפרץ. שי יודע איך להשתמש בקול, מתי ללחוץ ומתי להרגיע ושומעים את זה בצורה מדהימה בשיר הזה.

"קצת לבד וקצת איתך, בסוף אמצא אותי שבור, בורח מעצמי ומחר בכלל יש חופש, ומי אמר שחייב בכלל לקום בבוקר, להגיד לך כמה את יפה.."

חן לוי – "רק לרגע"
חן לוי, בוגרת התכנית "הכוכב הבא", מוציאה סינגל ראשון "רק לרגע". את המילים כתב הפזמונאי גל שריג והלחין חן הררי.

לפניי השתתפותה ב"כוכב הבא", לוי מעידה על עצמה שלא הייתה שרה בשום מסגרת אלא רק באמבטיה, רק לאחר שאמה הפתיעה אותה ורשמה אותה לאודישנים, הבינה לוי כי זה מה שהיא נועדה לעשות- לשיר. היא זכורה בעיקר בזכות הביצוע המצמרר שלה ל"חומות חימר" בו הפתיעה רבים ביכולת הווקאלית המדהימה שלה.

גם בשיר הזה, "רק לרגע" הקול של לוי חזק ועוצמתי, איזה קול! היא מחזיקה את השיר בצורה בוגרת ובטוחה, ואי אפשר שלא לחכות לשירים הבאים שתוציא לוי.

"בתוכי אני יודעת שהכוח עוד נשאר\ מנסה להתמודד אך הלב כמעט נשבר\ לעצמי אני אוספת עוד כאב כזיכרון\ ואף פעם לא שוכחת איך היית הראשון".