בועז שרעבי יליד 1947, החל לתופף בגיל 10, מאמצע שנות ה-60 תופף במספר להקות קצב ולעתים גם שר בלהקות רוק, לאחר מכן ליווה בשירה את להקת המחול "כרמון", בארץ ובחו"ל. שרעבי התפרסם ב-1971, עם השיר "פמלה", בסוף אותה השנה הוציא את אלבום הבכורה שלו שנקרא "בעז", בו היו בין השאר הלהיטים "פמלה" ו"חופשי ומאושר".
ב-1973 הקליט את שירו של עוזי חיטמן "מי ידע שכך יהיה", לאחר שהשניים שרתו כצוות הווי ובידור במילואים, במלחמת יום הכיפורים.
ב1974 התחרה במסגרת "פסטיבל הזמר העברי תשל"ד" עם השיר "לפעמים אני מרגיש שאני צריך כנפיים". ב-1978 עזב את ישראל ונסע לארצות הברית. לאחר חזרתו לארץ ב-1983 חזר לתודעה בזכות הביצוע שלו לשירים "תני לי יד" (שיר הנושא של הסרט "מאחורי הסורגים"). ו"אצלי הכל בסדר". בשנת 1984 השתתף בפסטיגל עם השיר "תווים להחלפה".
באלבומו "משאלה" שהקליט ב-1987 נכלל השיר "לשיר איתך" כדואט עם הזמרת אותה העריץ בילדותו, שושנה דמארי, וכן הלהיטים "לתת" (שהיה לשיר הנושא בסרט 'אבא גנוב'),
"משאלה" ו"הלוואי" שזכה רק לנקודה אחת בתחרות הקדם אירוויזיון של 1986 אך נעשה לשיר אהוב.
במשך השנים עבד עם יוצרים מן השורה הראשונה, ביניהם ניתן לציין את שיתוף הפעולה ההדוק עם אהוד מנור וכן עם יוצרים נוספים: שמרית אור, קובי אושרת, עוזי חיטמן, נורית הירש ועוד. כמו כן שר שרעבי ביצועים רבים לשירים ממסורת יהדות תימן, כגון פיוטי ר' שלום שבזי. ב-1993 יצא אוסף מיטב להיטיו של שרעבי בשם "את לי לילה". האוסף הפך ללהיט ומכר יותר מ-200,000 עותקים (פלטינה מחומשת), ב-1994 קיבל שרעבי את "פרס אקו"ם" על מפעל חיים.
שירו "לתת" נבחר בשנת 1998 על ידי חיילי צה"ל וכוחות הביטחון כשיר האהוב ביותר בזמר העברי ב"מצעד היובל" של גלי צה"ל. באותה שנה יצא אלבומו "כשאת נוגעת בי".
בשנת 2000 יצא האלבום "ריגושים" בו מנגנת תזמורת סימפונט רעננה, ב-2004 הפך שרעבי לראשונה בחייו לאב בגיל 57 מאשתו פנינה, לה נישא ארבעה חודשים קודם לכן. הזוג התגרש ב-2006. בדצמבר 2006, כ-10 שנים לאחר צאת אלבומו המקורי הקודם, הוציא שרעבי את "אם את עדיין אוהבת אותי", סינגל ראשון מאלבומו "לנשום" שיצא בפברואר 2007. את האלבום הפיק עמית צח, שגם כתב בו את כל השירים והלחין אותם יחד עם שרעבי. בזכות עבודתם המשותפת על האלבום זכו שרעבי וצח בפרס הישג השנה על שם מרדכי זעירא למלחין מטעם אקו"ם לשנת תשס"ז.
מעוניין/ת בהופעה של בועז שרעבי אצלך באירוע? הזמן עכשיו