לפני מספר חודשים הלך לעולמו משה אטדגי, אביו של אסף אטדגי, בגיל 74.

היום (24.7), החליט אסף לשתף את עוקביו באינסטגרם בכאב שהוא חש ובגעגועיו העזים לאביו המנוח.

"כל פעם לפני משהו חשוב שקורה בחיי הייתי מתקשר ואתה היית מברך ומזכיר לי ללכת בדרך הישר עם האמת שלי התקשרתי ולא הייה מענה.

אם היית עונה לי היתי מספר לך שקצת קשה לי ועצוב ודדלתות ביתי נעולות ואני עף לאן שלוקחת אותי הרוח ובלילות כשכולם ישנים אני נובח וצורח עם התנים ומחכה שתתקשר אלי ותגיד לי " יאבניני איך אתה ומה עם הילדים? ומה עם כל הרעשים? לך עומרי חיים שלי לך אלוהים איתך"

עליתי על הרכב ונסעתי למלחמת הקיום היום יומית אם הייתי עונה הייתי מספר לך שכבר אין לי עץ נטוע ושנותרה בי מעט תפילה ושאני אני כבר לא כל כך שמיח ואין לי בית ובכל מקום אני רק אורח התקשרתי שתטע לי עץ פורח ולא ענית ובכיתי נסעתי כמו משוגע ובכיתי כמו שלא צחקתי שנים ונסעתי כואב בוכה וגם שמיח על כל מה שנתת לי . אבא אני מתגעגעעעע"

יהי זכרו ברוך

בכל פעם לפני משהו חשוב שקורה בחיי הייתי מתקשר ואתה היית מברך ומזכיר לי ללכת בדרך הישר עם האמת שלי התקשרתי ולא הייה מענה. אם היית עונה לי היתי מספר לך שקצת קשה לי ועצוב ודדלתות ביתי נעולות ואני עף לאן שלוקחת אותי הרוח ובלילות כשכולם ישנים אני נובח וצורח עם התנים ומחכה שתתקשר אלי ותגיד לי " יאבניני איך אתה ומה עם הילדים? ומה עם כל הרעשים? לך עומרי חיים שלי לך אלוהים איתך" עליתי על הרכב ונסעתי למלחמת הקיום היום יומית אם הייתי עונה הייתי מספר לך שכבר אין לי עץ נטוע ושנותרה בי מעט תפילה ושאני אני כבר לא כל כך שמיח ואין לי בית ובכל מקום אני רק אורח התקשרתי שתטע לי עץ פורח ולא ענית ובכיתי נסעתי כמו משוגע ובכיתי כמו שלא צחקתי שנים ונסעתי כואב בוכה וגם שמיח על כל מה שנתת לי . אבא אני מתגעגעעעע

A photo posted by Assaf Atedgi (@assaf_atedgi) on