משה פרץ  עם אלבום שמיני חדש!

האלבום הינו אלבום ייחודי וחזק אשר מביא את אוסף החוויות והרגעים שחווה האומן בשנה האחרונה. האלבום מכיל 13 רצועות וכל רגע הינו מיוחד וייחודי השונה זה מזה.

לאורך כל האלבום מורגשת הנשמה של משה ונשמר הסגנון הייחודי לו. כל שיר באלבום עומד איתן בפני עצמו עם סגנון ועיבוד אשר נתפר בדיוק למידותיו, זהו האלבום המגוון ביותר עד כה של פרץ אשר מתקדם ומתנסה בסגנונות מוסיקליים נוספים ומפתיעים.

 "האלבום החדש יותר מהכל הוא אוסף של שירים ייחודים ושונים זה מזה" מספר משה פרץ "באלבומים הקודמים השירים יתכנסו לקו המוסיקלי שלי, הפעם לכל שיר נתתי את הטיפול האישי המתאים לו. הרגשתי שאני רוצה להתחבר לעצמי אל השירים ולא שהם יתחברו אליי. השיר קרמלה קיבל טיפול לטיני ספייסי עם עיבוד שאפיין את הלהיטים הלטינים לפני עשור. השיר דהו האותיות קיבל צבע מוסיקלי עמוק ואותנטי בסגנון ששואב השראה מהזמרת המוערכת אהובה ז"ל עוזרי אשר מאוד השפיעה ועדיין משפיעה על הסגנון המוסיקלי שלי ."אל השיר לילות ארוכים ניגשתי עם סאונדים וFEEL של אומנים  שאני מעריך כמו דריק וקניה ווסט ואת השיר טיסה 5325 ניגשתי ברוח השיר ITS NOT OK של קייטי פרי, שיר הנושא בחור חדש קיבל את הוייב האלקטרוני שנוצר בעבודה המשותפת על המופע יחד עם דיג'י יינון יהל."