מורן מזור, זוכת העונה הראשונה של 'אייל גולן קורא לך' אשר זכתה לקבל מצוות השופטים את הכינוי "הספרנית", משיקה היום, כשנתיים לאחר זכייתה, את אלבום הביכורים שלה "רק בשבילו".

האלבום, מכיל 11 רצועות, בהן מגישה לנו מזור את גוון קולה המיוחד בשירים ים תיכוניים עם נגיעות פופ-ישראליות. בין יוצרי האלבום ניתן למצוא את יוסי גיספן, דורון מדלי, אופיר כהן, עידן יניב ועינת הולנדר. מתוך האלבום הוציאה עד כה מורן את הסינגלים "אני כאן" איתו זכתה בתוכנית, "נסיך שלי", "חודרת לליבך" ושיר הנושא "רק בשבילו" עמו יצגה את ישראל בתחרות האירוויזיון האחרונה.

אייל גולן, המנטור הפרטי של מזור מסר עם צאת האלבום: "בשנתיים האחרונות נהניתי לעבוד עם זמרת צעירה, מוכשרת עם קול ענק ואמביציה ללא גבולות, אספנו 11 שירים שמאפיינים את מורן מזור ואת צבע קולה המיוחד, אני בטוח כי כל אחד יוכל להתחבר לשיר אחד באלבום ולמצוא את עצמו בלחנים ובטקסטים".

מזור הנרגשת מסרה: "בתום שנתיים אינטנסיביות ועמוסות מאוד של עבודה, אני נרגשת להשיק היום את אלבומי הראשון. בשנתיים האחרונות יחד עם אייל גולן ויועצי המוזיקלי דורון מדלי , גיבשנו את הקו המוזיקלי לאלבומי, ליקטנו חומרים, שירים, טקסטים ולחנים ואני גאה בתוצאה המוגמרת.
לאורך כל הדרך נעזרתי באייל גולן ובדורון מדלי ויחד הצלחנו לאסוף 11 שירים אשר מהווים את האמת הפנימית שלי במוזיקה, כולי תקווה כי תיהנו".