עבור איתי לוי – התקופה האחרונה היא ללא ספק אחת מאבני הדרך המשמעותיות בקריירה הקצרה מצד אחד, אך רוויות הישגים מן הצד השני. מי שהחל את דרכו כזמר סקיצות של היוצר אבי אוחיון נמצא במגמת עליה מתמדת מאז שחרר את סינגל הבכורה שלו "כמעט שיר אהבה" לפני קצת יותר משנתיים.

אלבומו השני של לוי "כל העיר יודעת" ראה אור רק לפני כחודשיים ומאז אין ספק שמעמדו בסצנה הים תיכונית איתן. השילוב הנכון בין בלדות מרגשות וחפלות מקפיצות לבין ביצועים מפתיעים (כגון "5 מילים" בניחוח הרגאיי הג'ימייקני) זיכו את הזמר בהישג חסר תקדים של 350,000 הורדות ושימושים בניו מדיה בזמן קצר.

ביום שישי האחרון התארח איתי ב"שישי שמח" עם ירון אילן בתוכנית ספיישל מיוחדת עם אלבומו "כל העיר יודעת". לקראת סוף התוכנית זכה הזמר להפתעה כאשר קיבל מגן הוקרה ממנהליו בני פרץ ואייל גולן בשיתוף עם חברת הניו מדיה "סינגולד" על ההישג היוצא מן הכלל.

משם המשיך לוי לשבוע גדוש באירועים עם הופעת אורח אצל "המנטור" אייל גולן ושתי הופעות סולד אווט ברדינג 3. אין ספק שהבמה היא המקום של לוי, הביצועים שהעניק באירועי ההשקה הוכיחו כי לוי הוא מקצוען, בעל איכויות ווקליות מרשימות, אנרגיה בלתי נגמרת ואהבה ענקית לקהל שמלווה אותו צעד צעד – הקהל בתמורה החזיר ללוי אהבה ושר יחד איתו את כל מילות השיר. מדהים היה לראות כיצד הקהל המורכב מכל טווח הגילאים – ילדים קטנים עד מבוגרים, כולם ללא יוצא מן הכלל שרו יחד עם לוי ורקדו לקצב שיריו.

הופעות ההשקה וההישג חסר התקדים של 350,000 הורדות בניו מדיה מחזקים את העובדה – הזמר איתי לוי נמצא בליגה של הגדולים והוא כאן כדי להישאר.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15