אמש (30.11) התרחש אירוע ההשקה החגיגי של אלבום הבכורה של עדן בן זקן – "מלכת השושנים" ברדינג 3.

עדן, זכורה לכולנו מהשתתפותה לפני כשנתיים בתכנית אקס-פקטור ישראל, שם הצליחה להדליק מדינה שלמה ולרגש את כולנו.

כבר ב18:30 החלו להגיע כל כלי התקשורת בישראל יחד עם אומנים רבים שבאו לפרגן לבן זקן. כ3 שעות מאוחר יותר, החל להגיע למקום קהל רב שבא לראות את עדן מופיעה, כאשר בניהם היה הניתן למצוא את אליקו ,סאבלימינל, רגב הוד, פאר טסי,איתי לוי,יובל דיין, עמוס אלגלי, עדי לאון, הפרויקט של רביבו, רועי סנדלר, דודו אהרון, תום קשתי, עדי לאון, משה פרץ, יעקב למאי, בנאל תבורי וסטטיק.

עדן עלתה לבמה אחרי סבב ראיונות לרדיו ולטלוויזיה בשמלה לבנה חגיגית ובשיער מוקפד כשהיא פוצחת ב-"ערב טוב לכולם" ומבצעת מידית את שירה המוכר והאהוב -"מנגינה".

בסיום השיר היא מודה לכולם על הגעתם לערב המיוחד שלה ומשתפת אותם שהיא מתרגשת כי מבחינתה להיות במצב הזה, זה ממש לא מובן מאליו.

לאחר מכן החלה עדן לשיר את "פיסה מזיכרוני" ואת הלהיט "מלכת השושנים", עליו עדן מספר שהיא והצוות שמאחוריה הפיקו במיוחד לכבוד מצעד הגאווה.

עדן המשיכה את ההופעה עם "שיכורים מאהבה" הסוחף. בשיר ״שומרת מרחק" מבקשת עדן מהקהל לקחת חלק בשיר על מנת שיהיה שמח הערב.

לאחר מכן חלה הפסקה קטנה בין השירים ובה עדן הודתה לאנשים אשר מובילים אתה בדרכה: שרית הפקות, ארומה מיוזיק ולירון פרנקו אשר עלה לבמה והעניק לעדן בהפתעה שני זו "אלבומי זהב" בו זמנית, האחד על מכירת 25,000 אלבומים והשני על 50,000 הורדות רינגטונים בפלאפון.

לאחר ההתרגשות הגדולה, המשיכה עדן לשיר וביצעה את "שורף לי בעיניים", "אלבינה" (חידוש לשירה של אישתר) ואת "כמה רזית" כשלקראת סופו היא הציגה את הנגנים אשר היו איתה על הבמה.

לקראת סיום ההופעה קיבלה עדן זר ורדים אדומים מההפקה וממשפחתה. לאחר מכן החלה לספר שלפני שנתיים היא השתתפה ב"אקס פקטור" והיא לא ידעה מה מצפה לה ושהיא רוצה לבצע לנו את שיר הגמר שלה -"hurt" של כריסטינה אגילרה.

לסיכום, ללא ספק ערב ההשקה עבר בצורה מוצלחת ומרגשת, ובהחלט השאיר לנו טעם חזק של עוד.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15