בחמישי שעבר, התקיים הגמר הגדול של התוכנית "אייל גולן קורא לך" וגולן בחר את נסרין קדרי ומאור אשואל כזוכים במקום הראשון.

נכון, בדרך כלל יש רק מקום אחד שם למעלה, אבל נראה אתכם חולקים על הבחירה שמלכתיחה החלה בבימת הגולן…אייל עושה מה שהוא רוצה. וזה בסדר.

חבריו השופטים, ספק חברים ספק מעריצים, התמוגגו בזמן שגולן הודה להם, לרגע רציתי לצעוק להם לקחת חדר… וגם מעריציו של גולן הולכים שבי אחריו.

אז נכון שהיו קריאות גזעניות ברשת על בחירתה של ערביה, אבל מה זה משנה? הקהל ימשיך לקטר ועדיין ירוץ להרשם לעונה הבאה של "אייל גולן קורא לך" כי כרגע, אין לה מתחרה.

אין תוכנית ים תיכונית וזה הטרנד היום לא? די ברור מדוע בחר גולן גם בנסרין, התוכנית במקורה נועדה לייצר זמרות חדשות, עניין הגברים הוא די חדש, אז נראה לכם הגיוני שיבחר עכשיו בשני גברים? או באחד? במקרה כזה, הרעש היה גדול עוד יותר.

השיא הגדול של התוכנית (כן כן יותר מרגע בחירת הזוכים) הוא המחרוזת המצויינת שבחר גולן לבצע עם דודו אהרון ומשה פרץ.

אם מישהו העז לטעון פעם שבזמר המזרחי אין חברים, גולן דאג "להוכיח" אחרת, לפחות למראית עין. ואם תחשבו שמדובר באינטנרס כי דודו אהרון ומשה פרץ מביאים ים רייטינג, אז אולי אתם צודקים, אבל את הצופים זה לא מעניין, הם נהנו ממחרוזת נהדרת ופתאום כל מחנות אהרון, פרץ וגולן התאחדו לרגע…
אהרון, גולן ופרץ על במה אחת!

לאחר הרעש והצילצולים של סוף השבוע, משיק גולן הבוקר (ב') את אלבומו החדש והוא יוצא סוף סוף רשמית לתקשורת. גולן קרא לאלבום "נגעת לי בלב" ע"ש הלהיט הממכר (וזה מנסיון!) רצועה מספר 15באלבום אשר מכיל  17רצועות. הפעם לקח גולן חלק גדול בכתיבת הטקסטים והיה גם שותף ללחנים.

"כשאת איתו", הרצועה הראשונה מתוך האלבום. את המילים כתב גולן ללחן יווני. מיד שהשיר הושמע ברשת החלו ההשערות שאייל בעצם שר לאילנית וכתב את השיר עליה. "סו בי איט".
שוחרר עד כה מהאלבום: "לבדי", "מנגינה" "נגעת לי בלב".
לאחר האזנה זריזה ביותר לאלבום, מסמנת וי ענק על "חיים שלמים" למילים ולחן של אליאב מועלם ודורון אלימלך בטוחני שיהיה נוספים, אבל זה כבר להאזנה בשקט בשקט ברכב.
האזנה נעימה.