ימים לא פשוטים עוברים על אייל גולן. בנוסף לפרשת "האזנות הסתר" שמסתבכת לה, יצא לאחרונה וידאו חדש בו תועד גולן על ידי הבלוגר יוליאן לוינסון בדרך למעלית חדר הכושר, כאשר האחרון ניסה להוציא תגובה לפרשה וגולן בתגובה איים עליו ואמר לו "אני אבעט לך בראש".

אמש (25.7), פרסם יוליאן לוינסון בעמוד הפייסבוק שלו פוסט התנצלות על ההתנהגותו ועל שימושו הציני בסיטואציה הלא נעימה שעוברת על אייל גולן ומשפחתו:

"חברים יקרים שבוע טוב. בשבוע שעבר פורסם בכלי התקשורת סרטון פפארצי נוסף שלי שצילמתי את אייל גולן. יצא לי לחשוב ולעשות חשבון נפש קצר עם עצמי והבנתי שהגבול המוסרי והאנושי נחצה. בנוסף בתוכנית ״הצינור״ צורף ושורבב לאותו סרטון קטע נוסף מהעבר שבו צלמתי את רוסלנה בת זוגתו ואם בנו. לא אחזור על הדברים שנאמרו חלילה. מתבייש בסרטון זה ובהתנהגותי עוד יותר… בימים אלו אייל עובר תקופה לא קלה. (כולנו עוברים תקופות קשות ומשברים שונים בחיים) הפעם הייתי צריך לחשוב פעמיים ולא להתלהט ״מעוד אייטם״. מודה בטעות, ומבקש סליחה. ולסיכום גם אני אוהב את אייל גולן".

הזמר האהוב לא נשאר אדיש, ופרסם היום בתגובה "אתמול פרסם הבלוגר יוליאן התנצלות כלפיי וכלפי רוסלנה. אביהו מדינה כתב לי את אחד השירים היפים שלי ״בין הטוב והרע״ ואחד המשפטים בשיר אומר ״ לטעות זו חולשה אנושית ולמחול מעלה אלוהית״ אז ברוח תשעה באב והימים הנוראים אני סולח לו ומקווה שדברים מהסוג הזה לא יחזרו בעתיד."

כעת, לאחר סיום הסכסוך המתוקשר, נראה שהשניים יישרו את ההדורים בניהם ויצאו לדרך חדשה.