לקראת השעה 22:00, לקול תשואות הקהל שכבר תפס את מקומו באמפי, זה מתחיל… תאורת הבמה המושקעת נדלקת, הנגנים והרקדנים מתחילים במופע הפתיחה.
את ההופעה פותח אייל גולן עם "איפה את", לאחר מכן ממשיך עם "חלק מחיי" ו"מלאך שומר" שלאחריו הוא מפרגן לחברו חיים רביבו ולשרית חדד הנוכחים בקהל.

מיד לאחר מכן הוא מספר כי הוא מתומכי המחאה המעסיקה את מדינתנו בשבועות האחרונים ומתכוון להופיע בעצרת המיליון שתתקיים ב-3 לספטמבר. כמובן שהקהל הנלהב לא נשאר אדיש ופוצח בסיסמת "העם דורש צדק חברתי". כעת, כשהקהל לגמרי שבוי בקסמו, החפלה בהחלט מתחילה עם "הלילה שלך", מחרוזת "בלעדייך", "נולדת בשבילי", "הכי טובה בעולם", "שמועות" ומחרוזת "בעירי". מכאן מספר גולן שהחלו האודישנים לעונה השנייה של "אייל גולן קורא לך" ומזמין את המתאימות שבקהל לנסות להתמודד על התואר הנכסף, הוא קורא אל הבמה לעדן אמזלג שהגיעה אל המקום השני בעונה הראשונה של התוכנית ומבצעת את "השגחה עליונה" ו"כל כך שונה". עם ירידתה מהבמה היא מזמינה את זוכת העונה, מורן מזור אל הבמה וזו מבצעת את "מתגעגעת אליך" ו"אני כאן".

אין ספק שהן קיבלו במה ענקית ואולי המעמד היה מעט גדול עליהן, אך בכל זאת ראוי לציין את הביטחון שהפגינו על הבמה למול 4,000 איש. עם חזרתו של גולן מוכיח לו הקהל שהוא ציפה לחזרתו וקם על הרגליים לצלילי "אני מבטיח" שנשמע ברקע כשאחריו מבצע אייל את "בואי נברח", "ים של טעויות" ו"בין הטוב והרע". כמובן שהקהל ידע בעל פה את כל השירים ודיקלם אותם יחד עם גולן שמצידו מתענג על העניין, מפרגן חזרה לקהל ומכוון אליו את המיקרופון.

בין לבין התיישב גולן על הבמה וסיפר על השירים שחבריו הטובים הכי אוהבים וכך כולל בין היתר את הפזמונים של "אלוהיי", "ואני קורא לך" בו מצטרף חיים רביבו אל גולן, "מפה לשם" ואת "ואיך בשמיים". לאחר מכן יורד גולן מן הבמה כשהוא שר את "מאחלת לך" ומזמין את שרית חדד להצטרף אליו. בשלב זה של ההופעה הקהל בשיאו 'המלך והמלכה' של הזמר הים-תיכוני עומדים מחובקים ושרים יחד, כולם עומדים על הכיסאות ומנסים לתפוס את התמונה הנחשקת.

את המופע ממשיך אייל עם "זה אני", "תמונה שבורה", ומחרוזת "יפיופה" שמיד אחריה מגיע הלהיט האחרון של גולן "כשאחר" שמרגש את כולם בקולו. משם מחזיר אייל את הקצב עם "למות מקנאה" ומסיים בהדרן עם "מי שמאמין", נפרד מן הקהל ומוכיח לו בפעם המי יודע כמה שהוא לא רק זמר טוב אלא גם פרפורמר ענק ושהמופע היה שווה כל שקל.