ביום חמישי האחרון (1/5) חגג אייל גולן ברדינג 3 שמחה כפולה. הראשונה לכבוד יום הולדתו ה-43 והשנייה לרגל השקת אלבומו החדש "ימים יגידו" אשר כבר הספיק להגיע לפלטינה כפולה, על מכירות של למעלה מ-70 אלף עותקים, תוך שבועות בודדים מצאתו.

במהלך הערב עלו אל הבמה להופעות מרגשות זוכות 'אייל גולן קורא לך' נסרין קדרי ומורן מזור ומאיה בוסקילה אשר לקחה חלק בסיבוב ההופעות האחרון של גולן ברחבי הארץ. עם סיום הופעותיהן נהנו הנוכחים ממסיבה מקפיצה עם DJ חנן דרוב.

בין האורחים הרבים שהגיעו לכבד את גולן נכחו שרית חדד, מרגלית צנעני, ישי לוי, ליאור נרקיס, אופיר כהן, פאר טסי, ליאור פרחי ועוד.

לאחר האירוע המרגש מסר אייל: "אני מאוד נרגש. תודה רבה לכל אחד ואחת מכם שהגעתם לחגוג איתי שמחה כפולה, גם את קבלת הפלטינה הכפולה על מכירה מעל 70 אלף עותקים וגם חגיגת יום הולדתי, בזכותכם אני כאן ובלעדיכם זה לא היה מתאפשר. מדובר בשיא בתולדות המוסיקה הישראלית, כיום בעידן הסלולר והיוטיוב נתונים אלה לא מובנים מאליהם ואני מודה לכולכם על כך. למשפחתי שמעניקה לי תמיכה ואהבה אין סופית, לחברים, לקהל שלי שמלווה אותי לאורך השנים ומאמין ביצירה שלי ובי, ולצוות המקצועי שלי שמלווה אותי לאורך כל הדרך".

4

5

6

צילום: אלוני מור