11,000 איש התקבצו להם ליל אמש (17.9) בהיכל מנורה, למופע המוסיקלי החדש "כשאייל גולן פגש את מה קשור".

על הבמה הלהקה כבר מוכנה ועל המסכים הגדולים מופיעה תמונה של אייל מאלבומו האחרון, אלבום 20 במספר. אייל נכנס לבמה ומקבל אותנו בברכת "ערב טוב" וכמה כייף שבאנו ומכריז בפנינו שלכבוד האלבום ה-20, הוא יעשה מופע מוזיקלי מהאלבום הראשון עד לאחרון, אז שנצפה להפתעות.

אייל מתחיל את המופע במחרוזת שירים ישנים שאותם היה שר בתחילת דרכו במועדונים, בהיותו בן 20 בלבד. אייל שר את "לחישה בלילה", "בלעדייך", "יפה שלי", "לקנות לך יהלום", "צליל מיתר" ולסיום הוא שר את "ואני קורא לך".

אייל, אשר ידוע באופיו כאדם שאוהב לעזור לאחרים, לקח תחת חסותו את הזמר איתי לוי והחליט להפתיע את איתי אשר ישב מולו בשורה הראשונה, והעלה אותו לבמה שישיר את שירו הידוע עם האולטראס "מסיבה בחיפה". בסיום השיר איתי לוי הודה לאייל על שלקח אותו תחת חסותו ובעיקר על כך שמעריציו של אייל נהנים ממנו כבר 25 שנה ברציפות.
אייל הודה לאיתי ושר את "מלכת היופי שלי" עם שילוב של "מתגעגע" ומיד אח"כ את "אם יש גן עדן" ואת "לוחמת."

ההופעה נמשכה עם "כשאת איתו״ כאשר אייל נותן לקהל לשיר את הפזמון שלוש פעמים ללא ליווי הנגנים ואת הפזמון האחרון הוא שר בשפה היוונית. אייל המשיך עם" שישי בצהריים" כאשר במהלכו הצטרפו שלישיית "מה קשור".

בסיומו של השיר אייל יורד מהבמה והשלישייה המצחיקה פוצחת במחרוזת של שירי ארץ ישראל. אחרי קטעי סטנד-אפ בין שיר לשיר הם פוצחים במחרוזת שניה והפעם מחרוזת ים-תיכונית שכללה שירים של שרית חדד, שלומי שבת, עומר אדם ועוד. בסיום המחרוזת אייל חוזר לבמה ושר את ״באתי אלייך״.

בשביל לשיר את ״אתה המלך״ הוא הזמין לבמה את הזמר חיים ישראל וסיפר שאת השיר הוא הקליט באולפן של דודו קומה, הגיטריסט שלו בלילה והוא החליט שחסר לו קול של תפילה אז הם קראו לחיים לאולפן ומשורה קטנה שחיים היה צריך לשיר נוצר דואט.

אייל המשיך עם ״דבש בשפתיים״ אותו שר ביחד עם "מה קשור". בסיומו של השיר, אייל מפציר בהם שהוא רוצה חיקויים של זמרים והם נענים בחיוב. כל אחד בתורו מחקה זמר אחר, כגון יהודה פוליקר, עופר לוי, יהורם גאון ושלמה ארצי.

מה קשור מסיימים את זמנם במופע עם השיר ״מהלב״ ואייל מסיים את את ההופעה עם השיר ״שוב את״.