חמש שנים שהוא מופיע בקיסריה ונראה כאילו הוא עומד על בימת האמפי-תאטרון הזו מאז ומתמיד. גם אמש כבש אייל גולן את קיסריה ואת כל אחד מ-4000 הנוכחים שהצפינו עבורו במופע ווקאלי מרשים ומהוקצע.

ההופעה שעל הבמה המושקעת נפתחה לקול שאגות הקהל לצלילי "נגעת לי בלב", שיר הנושא מתוך אלבומו האחרון. הקהל הנרגש מצטרף אל אייל, שעם סיום השיר מברך את הקהל שהגיע ומספר שהערב יורכב משירי האלבום החדש ומעוד כמה 'ענתיקות ששלפנו מהארכיון'.

מיד לאחר מכן נכנסים אל הקצב עם "איך הוא אוהב", "כל כך יפה", "לב חולה" הנוסטלגי, "מלכת היופי שלי" ו"הדרך ארוכה", הקהל בשיאו, רוקד ושר יחד עם אייל שמשתף את הקהל בתחושה שקורת לו הרבה, בה הוא נמצא בסיטואציה וחש כי כבר היה בה, קהל המעריצים האדוק מיד מבין שמדובר בפתיח ל"דז'ה וו" ומריע, לאורך כל המופע מסכי הלד הענקיים מרצדים מאחור עם תמונות וסרטונים מתאימים שרק מוסיפים לאנרגיה שבמקום.

ב"רק מתגעגע" הקהל מאיר את האמפי החשוך באמצעות הפלאפונים שברשותו לבקשת אייל שמוסיף לבקש בהומור גם מהאוחזים ב'דור 1' לא להתבייש ולהשתתף. משם הוא עובר לבצע את "תודה לאל", "הוזה אותך מולי", "לבדי" שמציג שירה בציבור במיטבה, בה אייל עוזב את המיקרופון ומתענג לשמיעת הקהל השבוי בקסמו, את ביצוע הפזמון הוא מפרגן לזוכה 'האח הגדול' קותי סבג שנכח במקום.

עם תחילת "נשיקה אחת ממך" שהחזיר את האדרנלין אל הקהל אייל הציג את הנגנים, בינהם – אשר פדי, עמית הראל, אבנר קלמר ורוניוס. לאחר מכן סיפר אייל שבחורף תחל העונה השלישית של 'אייל גולן קורא לך' ומפנה לזוכה העונה הקודמת, מאור אשוואל את הבמה לביצוע "מתי לחזור" של אתניקס ו"כמעט לאהוב" במהלכו מצטרפת אליו נסרין קדרי אל דואט משותף ומבצעת לאחר מכן את "סוואח", שניהם אומנם זמרים צעירים אך יש לציין כי עמדו על הבמה בביטחון רב ובקול גדול.

אל הבמה חוזר גולן למנגינת הלהיט הענק "כשאת איתו" כשמאחוריו מרצדות מילות השיר על המסכים, לאחר מכן הוא מפרגן לכוכבת 'הישרדות VIP' ענת הראל, וקורא לקהל להצביע לה בגמר שיתקיים מחר. אל הקצב חוזרים עם "פרפר", "ממריא", "למות מקנאה", מקדיש את "כשאחר" לזמר הצעיר פאר טסי ומבצע את "מלאת אהבה".

לבסוף הוא מתיישב על הבמה, משוחח עם הקהל ושר לבקשתו את "חלומות" ו"מציאות אחרת", משם הוא עובר אל השירים עמם החל את הקריירה ופותח במחרוזת שירי זהר ארגוב, כשהקהל כבר למרגלות הבמה הוא מתמסר לו ומבצע את "מלך מלכי המלכים", "מי שמאמין" וחותם בהדרן של "בואי נברח".

גם במופע הזה הוכיח אייל שלא בכדי הוא נחשב למוביל בזמרי ארצנו ונוגע בכל הקהלים ובכל המגדרים, לאחר שנים רבות של קריירה שידעה עליות ומורדות הוא ניצב כיום בחוד החנית עם עשרות להיטים והגשה מהוקצעת ביותר, ובמופע הנוכחי הוא שילב בין להיטיו הקצביים והשקטים גם קטעי קישור הומוריסטיים שהציגו את אישיותו הכובשת.

צילום: אלי אלימלך