נראה שככל שהמופע גדול יותר, כך הוא מצליח לסחוף אחריו את הקהל יותר. אמש, לעיניי קהל של 6,000 איש פתח אייל גולן את הערב עם "מציאות אחרת" ו"ים של טעויות" כשלצידו קונטרבס ושני פסנתרים קלאסיים.

לאחר שבירך את כולם לשלום סיפר כי האישה החשובה ביותר בחייו נמצאת בקהל והקדיש לה את "אמא" משם עבר ל"אתן לך" בו שילב את הפזמון המקורי בספרדית משירו של חוליו איגלסיאס. לאחר מכן, בכדי לסמל את ההתחלה הרשמית של הערב, הוריד אייל את הג'קט המחויט, קרא ללהקת הנגנים וכשמאחור החלו המסכים לרצד עם רקעים מתחלפים ביצע את שיר הנושא של אלבומו האחרון "הלב על השולחן", הקהל בשיאו וגולן ממשיך לסחוף אותו עם "אין אמת במזלות".

AloniMor0035

משם חוזר גולן לצלילי הנוסטלגיה מראשית הקריירה שלו וכשמאחוריו רצים סרטונים מתקופתו בכדורגל ביצע את "לחישה בלילה", "דוניה", "לקנות לך יהלום"  ו"צאי אל החלון". לאחר הסט הנוסטלגי חזר אייל אל שירי אלבומו החדש עם "מנגנת את חיי", "געגועים"  ו"היא לא את".

לאחר שסיפר, באופן צפוי למדי, כי מכל תוכניות הטלוויזיה הוא מעדיף דווקא את "אייל גולן קורא לך" הוא קרא למאור אשוואל, בוגר העונה השנייה אל הבמה לביצוע של "סוד המזלות" ונראה כי למרות שאשוואל מופיע עם אייל לא מעט בכל רחבי הארץ, במות מסוג זה עדיין גדולות עליו. דבר תמוה נוסף הוא מדוע ביצע מאור שיר של זוהר ארגוב ולא את אחד מן הסינגלים שלו או של גולן. אחריו, עלתה נסרין קדרי לבצע את "אנא בחיבק" ואת "סוואח" ולמרות ששרה בערבית וניתן היה לראות כי לא כל הקהל נלהב מהרעיון, היא הצליחה לסחוף אותו אחריה בקולה הגדול.

עם שובו של אייל אל הבמה הוא ביצע יחד עם קדרי את "ילדונת" וכשזו ירדה מן הבמה המשיך עם "כל החלומות", "סטטוס מאוהב", "מיליון או דולר", "שקלים שקלים", "כל כך יפה" ו"האור שבעיניים". את המסע בין השירים החדשים לנוסטלגיים המשיך אייל עם "דמעות" המרגש ועם "חזק ממני" ששיעשע את הקהל שחש כי גולן מזדהה עם כל מילה ומילה שבשיר.

 AloniMor0061

לאחר שירד אייל יחד עם הלהקה מן הבמה, הקהל המתורגל נשאר במקומו והמתין לשובם להדרן, הם חזרו לצלילי "אשאל אלוהיי" והמחסומים שהיו עד כה באמפי נפרצו, הקהל כולו ירד אל קדמת הבמה וניסה לתפוס את מקומו החדש, כמה שיותר קרוב לאייל. את המסיבה שהחלה למרגלות החוף האשדודי המשיך גולן עם "כשאת איתו", "בואי נברח" ו"מלאת אהבה" בעיבודים חדשים ומקפיצים.

במופע כולו נראה כי שב אייל בעיקר אל השירים הישנים, אלו שעימם פרץ אל התודעה, לצד החדשים, המופע הנוסטלגי שסיפק גולן לקהל הוכיח שוב כי לא סתם ניתן לו תואר "הזמר הלאומי", הוא אוחז ברפרטואר מפואר בו שולט הקהל במלואו. כמו תמיד, בין השירים הוא שילב קטעי קישור הומוריסטיים ששבו והדגישו כי מלבד היותו זמר מוביל הוא ניחן גם באישיות כובשת. לאחר עשרות מופעים במקומות הגדולים ביותר במדינה ניתן ללא ספק להכריז שוב כי כבש אייל את האמפי ולחכות למופע הבא.

 AloniMor0081

צילום: אלוני מור