יוצא האח הגדול אחי נתן כבר הספיק להראות עוד שהיה בתוך הבית שהוא זמר, כותב ומלחין. לאחר שיצא אל החיים שבחוץ, הספיק אחי לשחרר את הסינגלים "מיליון שאלות" ו"בדרך". אתמול (24.2), הוציא הזמר סינגל חדש בשם "מחכה לסימן", והתפנה לראיון מיוחד לכבוד גולשי חפלה.

היי אחי, ברכות על הסינגל החדש, תספר לנו עליו.
היי תודה, הסינגל החדש שלי בנוי מטקסט שמספר על בחור שחי באשליה שמישהי מוכרת לו והוא יעשה הכל בשביל להרגיש. במקור הסינגל היה אמור לצאת נורא רגוע והמעבד שלי אמר שנלך על קצבי ושאני אצליח לרגש גם בקצבי, הוספנו גיטרות מקצב ספרדי וקולות ויצא נורא יפה.

האם השתתפותך באח הגדול היה חלק מתוכנן בחשיפה לעולם המוזיקה?
לפני שנכנסתי לבית האח שחררתי את מיליון שאלות בגרסה חובבנית ואמרתי לעצמי "טוב שיהיה באז כשאני אכנס", אבל הרעיון המרכזי לא היה לקדם משהו מוזיקלי, גם לא האמנתי כל כך במוזיקה שלי באופן כזה. ברגע שיצאתי החוצה וראיתי שכל הקאברים שהכנתי זוכים לפירגון ותגובות מהרבה אנשים.

אני נורא הייתי רוצה לקלף את השכבה הזאת של "פליט האח הגדול" ולהשאיר רק את "המוזיקאי", אני אנטי כוכבות, אני לא הולך להשקות ולא לשטויות. יותר אכפת לי בקטע האומנותי, אבל אני מאמין שלאט לאט עם ההופעות ועם השירים אנשים יתחברו אלי בתור מוזיקאי וכבר אני לא אהיה "פליט ריאליטי".

אתה עדיין גר בקריית שמונה, מה עוצר אותך מלעבור למרכז?
במרכז יותר קשה לי ליצור דברים והכל לחוץ, בצפון יש אנרגיה טובה ושקט. אם אני אראה שיש לי משהו מבטיח בתל אביב שהוא גם כלכלי אז אין לי בעיה. כל עוד אני בדרך לשם ועוד לא הגעתי לנקודה אני מעדיף לתמרן כי הצפון נותן לי הרבה כח.

האם יצרת לעצמך קו מוזיקלי?
אני מרגיש שכן, אבל בסך הכל בתעשייה הזאת מה שאתה מרגיש זה לא ממש משנה כי זה צריך לעבור הלאה לקהל, לרדיו ולפלייליסטים.

אתה מגובש עם עצמך לגבי אלבום?
אני חושב שמי שאומר שהוא מגובש הוא שקרן, אולי כי אני מזל שור וזה מזל ממש לא החלטי, אני עובד לבד עם המעבד שלי שביחד אנחנו בוחרים ויש ביננו חיבור טוב.

יש לי ידידות נפש שאיכשהו תמיד יש להן אינטואיציות טובות והכי חשובה זו אמא שלי שנותנת לי את הוטו הסופי, אני שוקל לקחת אותה בתור סוכנת.

האם החומרים באלבום הם שלך?
אני כותב לעצמי ולמלחין גם, אני כן חושב להוציא שני סינגלים שאחרים כתבו, השלב הבא שלי זה לעשות דואט מגניב לרדיו עם זמרת מעניינת.

חוץ ממוזיקה מה אתה עושה ביום יום?
רציתי לפתוח בר בצפון אני ושותף עסקי שלי, והייתה שם צרה, רימו אותנו ולא היו אישורים למקום ואנחנו בתביעה. אמרתי לעצמי אתה לא יכול להתקיים ממוזיקה כרגע והייתי חייב לפתוח עסק משלי בשביל להתפרנס בכבוד.

למה לא לקחת שום קמפיין שהציעו לך אחרי האח הגדול?
אני לא יודע למה סירבתי לכל ההצעות שקיבלתי, אמרתי לא לכל הצעה ואני מרגיש פספוס. אבל אני מרגיש שזה עדיין לא נגמר, התשוקה שלי יותר חזקה וזה משחק, לך תדע אולי אני כן אצליח להגיע לעולם המשחק בעתיד.

מה עם הופעות?
כבר הופעתי קצת בברים בקטנה בשביל להרגיש את זה, היה ממש מקסים. עכשיו אנחנו עובדים על מופע עם נגנים משלי וזה נורא מפחיד לפתוח קופות כי זו מין הכרזה כזאת, נראה לי שבחודש וחצי הקרוב נתחיל עם ההופעה הראשונה ונראה לי שזה יהיה ביום הולדת שלי באפריל.