סמיר שוקרי – "הארד טו גט Hard To get"
לאחר שתיקה ארוכה של כמה שנים חוזר סמיר שוקרי עם שיר חדש למילים של רמי לב ולהפקה מוסיקלית של דודו קומה.
סמיר חי כיום בארצות הברית וגם מופיע שם כמובן, הכנר המיתולגי בעל הלהיט "רונה" מנסה לחזור לעולם המוסיקה , אך הוא לא יודע שהחוקים השתנו וגם המוסיקה, השיר סך הכל מתאים לו פשוט בגירסא מודרנית זה נשמע קצת שונה אך עדיין עובד היטב.
אני מקווה מאוד שלסינגל הבא יגיע סמיר עם כיוון אחר ויותר מזרחי אסלי ופחות מודרני אלקטרוני.
 

 
עידו ונה & במבוק ג'יני – "הקיץ שלה לה"
סינגל נוסף לזמיר עידו ונה שהפעם מארח את הראפר במבוק ג'יני שגם כתב את המילים ועידו הלחין, לצד הפקה מוסיקלית של ליאור חביב.
מה כבר יש להוסיף לזמר שנראה מצוין, קיבל חשיפה בתוכנית ריאלטי ועושה את מה שהוא אוהב (ככה זה נראה).
כנראה שעידו לא ממש מתחבר למוסיקה המזרחית ויותר מדבר אליו הפופ/היפ הופ/רגאטון וכו', יכול להיות שהוא מרגיש נוח שם ואולי לא מספיק טוב בים תיכוני, ואם זה עושה לו טוב אז גם לנו.
אבל חייב להגיד מילה טובה על הקליפ הבאמת מושקע, שאפו!
 

 
ליאב יעקובי – "מחרוזת עוואדוני"
ליאב יעקובי במחרוזת נוסטלגית עם טוויסט בעלילה, לאחרונה נהיתה תופעה של זמרים לקחת שירים מהז'אנר היותר טורקי ולהפוך אותם לקצביים, וזה מה שקורה גם כאן, "בבוקר שאחרי" , "בן יקר" , "גשם על חלון ביתי" , "עוואדוני" , "בידיים התמונות" ו"נדרתי נדר" .
בחירות מאוד מקוריות יש לציין, ואחלה חשיבה מחוץ לקופסה , מילה טובה מגיעה לאלירן אביטל שבשנה האחרונה הוכיח את עצמו כמעבד בחסד עליון.
סוף סוף מישהו מהאמנים עושה מוסיקה מזרחית אמיתית, גם אם מדובר במחרוזת, עדיין זאת המוסיקה הנכונה ולא חיקויים ונסיון ללכת אחרי הזרם.