שרית אביטן – לנצח הכל
לאחר שנתיים של שתיקה שרית אביטן חוזרת עם סינגל חדש "לנצח הכל" למילים צ'ולי זכאי וללחן של און זיו, על ההפקה המוסיקלית והעיבוד אמון שי ראובני.
שרית אביטן היא נוף נורא ייחודי בזאנר הים תיכוני, בעיקר במצב כיום שיש זמרות אבל לא מספיק טובות, בעיקר לא מצליחות בבחירת החומרים אך שרית אביטן בדרך כלל מביאה את כל הלב והנשמה וזה מה שמבדל אותה מהאחרות.
במהלך השנתיים אביטן (24) עברה לתל אביב והחליפה ניהול, היא גם מגיעה בוגרת יותר וזה מורגש.
בסינגל הזה שרית לא מתחכמת ולא מחפשת להיות אחרי העדר של תעשיית הפופ והראגטון והיא מביאה בלדה קלאסית ים תיכונית, עם עיבוד מצוין שמדגיש את הקול הנעים והנוכחות שלה מורגשת היטב, הכלים עושים את השיר באוירה הנכונה, יחד עם הבגלמה נוצר כאן שיר מקסים , ללא ספק שרית צריכה לשמור על המשכיות בשביל להצליח ולהוביל את הז'אנר כי יש לה את כל הנתונים וזה הדבר היחיד שחסר.

ישי לוי – בוער בנשמה
סינגל נוסף לזמר הותיק "בוער בנשמה" למילים ולחן של אלירן אביטל ומאיר בנישתי , על העיבוד אלירן אביטל וקובי מלכה.
משהו מוזר לי בבחירת החומרים של ישי לאחרונה, מצד אחד שמר על קו איכותי עשה אפילו קצת ישראלי, נהיה חביב גלגלצ, ופתאום חוזר כמה צעדים אחורה, השיר הוא חביב אבל נשמע ממוחזר בטקסט , לגבי העיבוד אני מאוד מחבב את אלירן אביטל אבל הפעם אין כאן איזה טוייסט בעלילה, העיבוד נשמע כמו כולם ללא שום מקוריות.
נכון מותר לשנות ולנסות כיוונים חדשים אך לטעמי יותר מתאים לישי לשיר על לחנים/עיבודים ערביים שמוציאים אותו כמו שהוא היה בימים הטובים, סך הכל שיר חביב עוד אחד לאוסף של ישי.

ספיר מסיקה – חולה על מזרחית
סינגל בכורה לספיר מסיקה בת 22 מאשדוד , בגיל 16 הספיקה להשתתף בתוכנית "הכוכב הבא" ושירתה בלהקת פיקוד דרום.
את השיר כתב יוסי גיספן ללחן של עדי לאון ולהפקה מוסיקלית של אלי קשת.
נתחיל בכך שלא הייתי בוחר דווקא בשיר הזה ספציפית לסינגל בכורה, מכיוון שבכורה אמורה להיות משהו שקשה לשכוח ופה בדיוק ההפך, קל לשכוח ורצוי מאוד.
טקסט ברמה בינונית אבל זה לא מפליא כי 80% מהשירים שיוצאים לאחרונה הם כאלה, הלחן נחמד העיבוד בסדר גמור, הביצוע הוא בסדר, היא מצליחה לסחוב את השיר עד הסוף אך אין כאן משהו מיוחד מבחינת גוון קול או הגשה מסוימת.
בקומניקט כתוב כך: " ספיר מסיקה, זמרת שבכירים מעולם המוסיקה הישראלי סימנו כהבטחה" – מעניין אותי מי הבכירים הללו ועל סמך אילו נתונים הגיעו למסקנה הזאת? מבלי לפגוע יש לבחורה המון מה לעבוד ומרגיש שהניהול האומנותי אינו ראוי מספיק.