הראל מויאל – "כל מה שביקשת" י
הראל מויאל בבלדה מרגשת למילים ולחן שלו, ולהפקה מוסיקלית של הראל יחד עם דורון אלימלך.
רגע לפני שהאלבום החדש "אהיה לך אושר" יוצא אל חנויות המוסיקה בליווי דיסק אוסף ראשון, הראל מויאל משחרר מתוכו סינגל חדש "כל מה שביקשתי" .
ללא ספק הקריירה של הראל מויאל לא היתה ממש יציבה בשנים האחרונות, אך כאשר הוא החליט לחזור לעניינים הוא יודע לעשות את זה בצורה מקצועית, באלבומו הוא דאג לשלב הכל מהכל כמו "בא למסיבה" שהיה די מפתיע מבחינת הסגנון הפופי שהוא בחר, אך הפעם הוא הולך על בלדה מרגשת כמו שהוא יודע לעשות, במיוחד שהוא מגיע עם קבלות מהעבר של בלדות נוגעות ישירות ללב כמו חץ.
הרבה זמן לא שמעתי שיר יפיפה ולא עמוס בכלים, נוגע ומרגש, כמו שצריך לעשות.
פשוט מה שנשאר זה לעצום עיניים להאזין לשיר ולקולו הנפלא ולהתרגש!

שיר לוי – "עד סוף העולם"
הזמיר שיר לוי בסינגל חדש "עד סוף העולם" למילים ולחן של אבי אוחיון ושל מתן דרור שגם אחראי על העיבוד וההפקה המוסיקלית.
שיר לוי הוא תופעה לטעמי, יש לו את כל החבילה של זמר גדול: הוא גדל במשפחה מוסיקלית עם קבלות(ישי ונתי לוי), הוא נראה מעולה , הוא ווקאלי בצורה יוצאת דופן, יודע להגיש מצוין ומנוהל היטב, אבל הוא אינו מצליח להמריא , לדעתי הסיבה שאני חוזר עליה כל פעם היא בחירת החומרים, מצד אחד הוא מקפיד מאוד על איכות, אך נשאר במסגרת מסוימת של בלדות ושירים יותר שקטים, הוא עדיין לא הביא איזה להיט קצבי שכן יראה פן אחר שלו, הפעם נראה ששיר מתחיל להפנים ומביא שינוי בבחירה של שיר יותר פופי שבהחלט הולם אותו.
אבי אוחיון ומתן דרור שכבר הספקתי לסמן אותו כעילוי והדבר הבא בתעשייה, דאגו לתפור לו מעטפת שתתאים לו והוא יוצא מצוין בשיר הזה, אני שמח מאוד בשבילו , השיר עשוי טוב, שיר מרגיש לי משוחרר וגם מצליח להנות בו, אפשר להרגיש זאת בכך שהוא מצליח להעביר זאת למאזין כל הכבוד!

עומר אדם – "פעם בחיים"
סינגל נוסף לעומר אדם, למילים של אלעד טרבלסי ("כמעט שיר אהבה") וללחן ועיבוד של אסף צרויה המצוין.
קצת נתונים על עומר אדם שכדאי להתייחס אליהם:
כל הופעותיו הקיץ בהיכל נוקיה, קיסריה (4 מופעים), ובריכת הסולטן אזלו בתוך ימים בודדים והפכו לסולד אאוט.
אלבומו האחרון הגיע למעמד של אלבום זהב בתוך פחות מחודש, וזיכה אותו בפרס שיר השנה של אקו"ם.
הוא מחזיק בנתון מדהים של למעלה מ 350,000 מנויים ביו טיוב, 360 מיליון צפיות לשיריו ביו טיוב, למעלה ממיליון הורדות והאזנות בחנויות הבינלאומיות (אפל וכו'), וחצי מיליון שימושים והורדות ב ITUNES.
איזה הספק מדהים, זוהי תקופה מצוינת מבחינתו והוא ממש פורח.
אני לא מגזים במה שאני הולך להגיד אבל אני חושב שעומר הוא זמר שראוי להיות היורש של…
ובואו לא נשכח שהוא רק בן 23!

החומרים שלו ברובם פשוט מטורפים, הוא עושה מה שהוא רוצה ומצליח לגרום לקהל להתחבר אליו בכל וראציה שלו , אומנם הוא עושה יותר ישראלי פחות מזרחי, אך קולו מכפר על כך והוא נשאר נאמן לקהל היותר מזרחי שלו.
"פעם בחיים" שיר סולידי, קליל , נכון שהוא לא ממריא ואין כאן פיצוצים הוא נשאר בקו שלו, מין פופ סול שיושב עליו בול, לא להיט מטורף, לא שהוא צריך אחד כזה, הוא הביא מספיק ואפשר גם לפעמים להסתפק בסתם שיר יפה וטוב.