ליאור קקון – לרקוד איתך יותר

ליאור קקון בסינגל ראשון מאלבום הבכורה לפני הגיוס ללהקה צבאית בחודש הבא. את הסינגל כתבה ליאור יחד עם אביה נדב קקון שגם אחראי על העיבוד.

את ליאור אנחנו זוכרים מדה וויס כאחת הבולטות והיותר טובות שידעה התוכנית. את האיכויות שלה אפשר להרגיש בביצוע וההגשה, בדיוק בקול בכל ביצוע ושיר שהיא שרה, בסופו של יום היא נמצאת במקום אחר מרוב הזמרות הצעירות שיש כיום בשוק.

"לרקוד איתך יותר" הוא שיר מקפיץ ולטיני, די מפתיע מכיוון שהיה הכי ברור שהיא תנסה קודם שיר שקט כמו הרוב, אך ההפתעה היא לטובה עם ניחוח כיפי בקליפ צבעוני ויפה, סך הכל עבודה טובה להתחלה.

אחד היתרונות שלה זה האבא נדב קקון, שהוא בעצמו זמר פעיל ומפיק מוסיקלי, מי שהשם מוכר לו זה מהדואט עם סגיב כהן "כלשי כלאם" שהיה להיט היסטרי, אני מרגיש שנדב מצליח לעבוד עם ליאור על הכל, כלומר כל החבילה מחומרים ועד צוות שמקיף אותה ומעניק לה את כל מה שהיא צריכה, שאפו על ההשקעה!

אני בטוח בהמשך דרכה של ליאור שהיא תגיע לגדולות, אתם יכולים לשמור את השורה הזאת ולבדוק אותי בעוד כמה שנים.

דודו אהרון – כל הבנות

דודו אהרון ממשיך לנסות להישאר בתודעה בכל מחיר, גם אם זה עולה לו בלהמשיך להוות חיקוי וללכת לאחר הזרם, את השיר הוא יצר יחד עם דולב רם ופן חזות.

"מעליות", "מזל מאזניים" ו"ירוק ודבש" הם דווקא הסינגלים שגרמו לי לחשוב שדודו שינה כיוון והולך על איכות ממש שמחתי לראות את זה קורה לאחר התקופה הרעה שעבר וכל השינוי הניהולי מסביב, אך הנה ההוכחה שכאשר אין לך ניהול רציני גם האמן הופך להיות לא רציני, השיר הזה הוא אחד החלשים שלו בכל הקריירה!

הגיע הזמן שדודו יבין שהמסחרה הזאת בתעשייה צריכה להיפסק ולהיות יותר מתונה, ולא חייב להיגרר אלא לגרור אחריך אמנים לעשות איכות, דודו בחור מוכשר ועכשיו הוא נמצא בסבב הופעות עם ליאור נרקיס שמאוד מצליח חבל מאוד שהוא מפיל את עצמו למטה, אבל לפחות דבר אחד אני כמעט בטוח – אמא ציפורה אהבה את  השיר.

אורית עטר – יעלת חן

"יעלת חן" הוא שיר הנושא מתוך האלבום שיצא השבוע שאותו הפיק מוסיקלית עדי חייט למילים מתוך שירת הבקשות של יהדות מרוקו בסימן יהודה.

אורית עטר היא אחת הזמרות שמצליחות להתבלט בז'אנר הפיוטי עם הנשמה והמוסיקה היותר אותנטית עם הכלים החיים.

גילוי נאות הורי הם בני עדות מרוקו ואני מאוד מחובר למוסיקה בשורשי נשמתי, לכן אני מאוד אוהב את מה שאורית עטר עושה, האוירה של הפיוטים מזכירים לי את הסבא והסבתא שלי שבעצם היו שומעים לרוב את המוסיקה הזאת, עם הכלים הנפלאים כמו העוד והכינור הצמרמורות עוברות בי תמיד שאני רק שומע את הניגונים הקטנים שמלווים את השיר, קולה המתוק בהחלט מתאים לפיוטים ולטקסטים המרגשים מתוך המקורות.