משה פרץ – "קרמלה"

משה פרץ בסינגל חדש מתוך אלבומו השמיני במספר, למילים ולחן עצמאיות יחד עם אבי אוחיון ודורון מדלי ולהפקה מוסיקלית של ינון יהל.

יאמר לזכותו של פרץ שהחומרים שלו נשמעים שונה מכל הז'אנר, גם אם הם נוגעות ומזכירות מעט את הסגנון היותר מיינסטרים פופי ים תיכוני , אך בגדול הוא תמיד מצליח לרענן ועל זה מגיע לו שאפו.

"קרמלה" שיר לטיני מקפיץ עם הפתעה בבחירת המפיק המוסיקלי ינון יהל, למרות שבהתחלה הרמתי גבה שקראתי מי הפיק אך מיד התרשמתי לטובה והרגשתי את הייחודיות גם בצד היותר דאנסי של השיר, משה כמובן תמיד מצליח להגיש בצורה מרגשת ונוגעת גם בשיר כזה קצבי ומקפיץ, לסיכום תענוג לאוזניים.

פאר טסי – "מה נשאר לך"

סינגל נוסף לזמר פאר טסי למילים ולחן של עדן חסון ולעיבוד והפקה מוסיקלית של יעקב למאי האגדי.

רק חודש עבר מהסינגל הקודם "מה עשית בחיים" וכבר עוד סינגל חדש יוצא לאויר, זה מעיד על המגמה של "לחפש את הלהיט הבא" שממשיכה בכל הכח.

הכותב והמלחין של השיר "מה נשאר לך" עדן חסון שגם כתב את "שתיתי" שדווקא כן הסתמן כלהיט וקיבל כמות השמעות מכובדת מאוד, פאר עשה טוב שהמשיך את הדרך עם הבחור הצעיר והמוכשר הזה שיש לו פוטנציאל להתבלט כיוצר מוביל ושונה והולך איתו עד הסוף, ממש רעיון חכם.

השיר עצמו בנוי היטב וגם ההגשה והביצוע באים לידי ביטוי, השיר ממש מתאים לפאר כמו כפפה ליד לצד העיבוד המאוד מודרני עם הצלילים העדינים של הפופ מוסיפים לשיר אנרגיה טובה, סך הכל שיר טוב.

שריף – "ממשיכה לבד"

"ממשיכה לבד" כתב והלחין רונן מיכאלוב לעיבוד והפקה מוסיקלית של מאיר משעלי.

בשנתיים האחרונות שריף די מדשדש מבחינת חומרים ולא נראה סגור כל כך על מה שהוא עושה מבחינה מוסיקלית.

הפעם שריף חוזר למקורות והולך על הארדקור הטורקי, מחזיר אותנו עשור אחורה לימים שהמועדונים היו מפוצצים בקהל שהיה צמא לזמרים מן הז'אנר היותר כבד של המזרחי, וגם זאת היתה התקופה ששריף חזר למסלול קריירה ב2007 , ללא ספק זה הופך לסגירת מעגל מבחינתו.

העיבוד הפתיע לטובה ונותן סאונדים פחות מודרנים ויותר בגלמות וכינורות שיאה להפקה טורקית אורגינל ועל זה מגיע שאפו למאיר משעלי שמתגלה בעילוי בהפקות מן הסוג הזה.

מה שמדהים ששריף נשאר עם אותו קול מיוחד וייחודי והוא שוחה היטב בפזמונים הגבוהים ונותן לשיר את החותמת שלו.