בשעה טובה, מחר סוף סוף זה קורה – העונה החדשה של "אייל גולן קורא לכם" עולה לאוויר!!!
לכבוד האירוע המרגש, תפסנו את השופטת החדשה בתוכנית – אופירה אסייג, לראיון מיוחד בו היא מספרת על כניסה לצוות השופטים, על מה אנחנו הולכים לראות מימנה על המסך הקטן וכמובן על מה הולך להיות בעונה החדשה.

היי אופירה,
ברכות על ההצטרפות לעונה החדשה של "אייל גולן קורא לכם"!

"תודה רבה, אני מתרגשת מאוד! "

מה מצפה לנו בעונה החדשה של "אייל גולן קורא לכם"?
"מצפה לנו עונה מעניינת, מאתגרת עם זמרים וזמרות שחיכו בקוצר רוח שהתכנית של אייל גולן תחזור למסכים. יש כאן חברים וחברות שחולמים להתפתח עם החלום הגדול. אל תפספסו כי הסיפורים מאחורי המתמודדים מרגשים וחלקנו בכינו… אבל בסוף המוסיקה מנצחת!"

כל עם ישראל מכיר את החברות הקרובה והאמיצה בינך לבין אייל גולן, כיצד עלה הרעיון שתשמשי כשופטת בעונה החדש של "אייל גולן קורא לכם"?
"אני גאה ואוהבת להיות חלק מהמשפחה של אייל גולן. זה הרבה מעבר לחברות. אייל תמיד אמר לי: "כשהתכנית שלי תחזור, את תשפטי״. יש לו מילה חזקה."

את כמובן מגיע מעולם הספורט, כיצד את מתחברת לעולם המוזיקה וכיצד את חושבת שתוכלי לעזור למתמודדים בתוכנית?
"אני אומנם מגיעה מעולם הספורט אבל אני קודם כל בן אדם, אמא ורעיה ואח"כ עיתונאית. אני אביא את הפן שתמיד נמצא בי אך מעולם לא נחשף. סבלנות, מבטיחה שיהיה שווה."

במהלך התוכנית אנחנו הולכים לקבל על המסך את אופירה האמתית, ללא מסכות, שתאמר למתמודדים בדיוק מה היא חושבת בצורה ישירה?
"רק את אופירה האמיתית! ואם יהיו רגעים של החלטות קשות, אז הן יאמרו בדרכי תוך הבטחה לא לפגוע חלילה באף אחד/אחת"

נכנסת לסגל שופטים שרץ ביחד כבר במהלך העונות הקודמות, כיצד הם קיבלו אותך ועם מי הכי התחברת?
"וואוו הם קיבלו אותי מדהים. כל פאנל השופטים ובראשם הזמר הבינלאומי שלי אייל גולן, חיים ונושמים מוסיקה וכל אחד מהם הוא טאלנט בפני עצמו וקבלת הפנים נתנה לי תחושה כבר מהפרק הראשון שאני רצה איתם כבר שנים. הכי התחברתי לעורך התכנית אורי סלעי, זה הדבר המקסים שגיליתי, יש מישהו שאני יכולה לסמוך עליו בעיניים עצומות. בכישרון כזה כמו אורי סלעי לא נתקלתי המון שנים בתקשורת."

ולסיכום, מה תאחלי למתמודדי העונה החדשה של "אייל גולן קורא לכם"?
"אני מאחלת להם אושר, כן אושר. כי בסופו של יום זה לא משנה מה נאמר עליהם, משנה שטוב להם בחלקת האלוהים שלהם והלוואי שנמצא את הזמר/ת הבאה של ישראל!".

העונה הרביעית של "אייל גולן קורא לכם" תעלה כאמור מחר (11.7) למסכים ותשודר בין הימים ראשון עד שלישי בין השעות 18:00 – 21:00.

בנוסף לאופירה אסייג, יחזרו השופטים המוכרים והאהובים גל אוחובסקי, יוסי גיספן, עדי לאון וירון אילן. מרינה קבישר תחזור גם היא להנחות את התכנית.

לגמר התכנית יגיעו השנה ארבעה זמרים, כאשר המנצח בניהם יזכה ברכב חדש ובחוזה הקלטות בחברת ההפקות של אייל גולן "ליאם הפקות".