לאחר שבימים האחרונים הרשת געשה בעקבות הראיון של אילנית לוי במוסף שבעה לילות בשבת האחרונה, בו סיפרה כי אייל גולן, הגרוש שלה ואב ילדיה, לא מרבה לפגוש את ליאם ואלין ומפצה על כך בקניות ומתנות ולאחר שאייל החליט לפרסם את תגובתו לעניין באופן פומבי (ולאחר מכן למחוק אותה), דרך הפייסבוק האישי שלו, בסטטוס בו כתב כי היא טרם למדה להתראיין ו'רוכבת' על השם שלו, הסערה נמשכת.

כעת, אברי גלעד החליט לקחת חלק בדיון הציבורי ולפרסם את דעתו בנושא, בעמוד הפייסבוק שלו, בו כתב: "מכתב גלוי לסופר סטאר שרואה את ילדיו פעם בשבוע- שבועיים (עפ"י גרושתו). כוכב יקר, חילופי הדברים בינך ובין גרושתך היו בכל מקום השבוע, וגם אני נחשפתי. אין לי עניין לעסוק במה שנאמר שם, אני מתעב רכילות וחיטוט בחיי סלבס, אבל יש עניין אחד שחייבים לדבר עליו. היא מספרת שאתה רואה את הילדים שלך פעם בשבוע שבועיים, ואז מפצה על חוסר הנתינה האבהית שלך ברכישת מוצרי מותרות.

שמע משהו, אחרי שאחרון שיריך ישכח, ואחרונת המעריצות שלך תהפוך לסבתא, והאוטו המופרז שלך ישכב במגרש גרוטאות, וכוכב זמר חדש וצעיר ירש אותך, לא ישאר לך כמעט כלום, חוץ מהילדים שלך. אמנם היום הם משיגים יתרונות חברתיים ברורים מזה שהם הילדים של כוכב בשיעור קומתך, אבל הם ילדים, וכשהם יגדלו הם ירגישו את זה שלא היה להם אבא אמיתי, רק כוכב-על שראה אותם אחת לשבוע בקניון, אבל לא ראה אותם באמת אף פעם. אז הם יסגרו איתך חשבון, אז תחפש אותם לסעודת שבת, אבל לא תמצא .

אני משתמש בך כאן, זה ברור, אני משתמש בך כדי להגיע לעוד המוני אבות מזניחים, אבות שמשתמטים מחובת האבהות שלהם, אבות שככל שהם לא רואים את הילדים שלהם הם רוצים לראות אותם עוד פחות כי הם לא יודעים מי אלה הילדים האלה, מה הם אוהבים, מה מעניין אותם, על מה חושבים, מה הם מרגישים, איך הם בכלל קשורים לחיים שלהם. אז הם קונים להם אייפון 5 וחושבים שזה בסדר. זה לא, חביבי . זה לא בסדר, וזה לא כיף לילדים שלך, גם אם הם מרוצים מזה שהם הילדים שלך, מלך ישראל הזמני (שאל את אסי דיין שגם היה בן של מלך ישראל וסוגר איתו חשבון בסדרה החדשה שלו). התגרשת מאשתך ? סבבה. לא התגרשת מהילדים שלך. תהיה שמח שאתה יכול לפגוש אותם כמה שצריך (יש הרבה אבות שאין להם את הפריבילגיה הזאת) ותתחיל להשקיע זמן בילדים שלך. היום.

ידידי, אני לא מכיר אותך (נפגשנו פעם פעמיים בתכניות) אבל אתה נראה לי איש חיובי בסך הכל אז אני מרשה לעצמי לומר לך שאין הזדמנות שניה לתקן אבהות גרועה. הם גדלים כל כך מהר ועוד רגע הם אנשים מבוגרים עם חור גדול בלב, שאותו הם יעבירו הלאה. שב איתם, שחק איתם, דבר איתם, שיר איתם, אל תקח אותם לקניון, אל תקנה להם כלום. תן להם לראות את פנימיותך, תן להם להראות לך מי הם. אין דוגמנית לוהטת בעולם שתתן לך שמחה ואהבה מהסוג הזה. נשבע לך.

אבא אברי."

ללא-שם1

את תגובתו לעניין, אייל גולן טרם פרסם.

מה דעתכם על הסערה? אברי גלעד שייך או נדחף?