אבי סינואני, נולד 17/4/61 ברמת גן, את אלבום הבכורה שלו הוציא בשלב מאוחר יחסית, בגיל 28. "גורלו של זמר" יצא ב-1989 וכלל שירים כגון "אשת איש" ו-"אישה קטנה", שכבשו את לב המאזינים והמבקרים וזכו להצלחה מסחרית לא מבוטלת. את האלבום השני הוציא אבי בשנת 1994 – "איתך ובלעדייך" וכלל את השירים "אשה בונה, אשה הורסת", "איתך ובלעדייך",  ו-"מלאך בדמות אישה".

לרגל יובל למדינת ישראל הוציא סינואני את אלבומו השלישי – "שר מהסרטים" ובו שירים מתוך סרטים ישראליים ישנים וחדשים כגון "טיפ טיפה", "לי ולך", "בלדה לשוטר" ועוד.

בשנת 2000 הוציא את אלבומו הרביעי "כשאת שותקת" הכולל דואט עם שלומי שבת. בשנת 2004 הוציא את אלבום ההופעה שכלל שירים של מיטב היוצרים במוסיקה הים-תיכונית ומאוחר יותר הוציא אוסף להיטים. ב-2007 הוציא אלבום מחרוזות של קאברים לשירים חדשים וישנים, שכלל גם דואט עם יאיר גדסי. עוד באותה השנה הוציא את אלבומו הראשון מזה שמונה שנים בינהם הסינגלים המצליחים : "עד לב שמיים", "נשבענו בדמינו", "נסיכה" ו"איך את לא תופסת".

אבי סינואני הוא אביו של הזמר גל סינואני ובתחילת דרכו ביצעו השניים מספר דואטים, בהם כמה מחרוזות מאלבומיו ושיר בשם "כאבך הוא כאבי" שהופיע באוסף השני של "שניים סוכר". מתוך אלבומו ה-11 הוציא עד כה את הסינגלים – "אני קשור אלייך" ו"השדה שלי פורח".

מעוניין/ת בהופעה של אבי סינואני אצלך באירוע? הזמן עכשיו