אביהו שבת, בנו של הזמר שלומי שבת, נולד ב-2/2/86 בברוקלין שבניו יורק, כשנה לאחר מכן עלתה משפחתו בחזרה לארץ, במשך 5 שנים היה אביהו שחקן כדורגל ב'הפועל רמת גן' בתפקיד "חלוץ", אך כל חייו חלם להיות זמר. בצבא הוא שירת בלהקת חיל החימוש שנקראה אז "החימושיות", שם היה מפקד הלהקה במשך שנתיים, וכשהשתחרר התפנה לעשיית אלבום הבכורה והגשמת החלום לעסוק במוסיקה.

הוא יצא בדרך מוסיקלית עצמאית בסוף שנת 2009 ופרץ אל התודעה הציבורית עם הסינגל הראשון שלו "עדיין שלך" אשר הצליח לתפוס מקום נכבד מצעדי הרדיו, לאחר מכן הוציא את השירים "קחי את ליבי" ו"בשבילך". אלבום הבכורה יצא אל החנויות בתחילת 2010 ונקרא "אביהו" על שמו. הסינגל הרביעי מתוכו "אהבת חיי" יצא במרץ 2010 ולקראת הקיץ הוציא אביהו את הדואט המצליח "יאללה" עם מיכל אמדורסקי.

בחודש אוקטובר 2010 הוציא אביהו סינגל ראשון מתוך אלבומו השני שבדרך בשם "תישארי" לאחר מכן הוציא דואט יחד עם אביו שלומי בשם "אמונה", ובאותה השנה זכה בתואר 'תגלית השנה' במצעד הפזמונים השנתי של גלגל"צ. בסוף מרץ 2011 הוציא אביהו סינגל נוסף מתוך האלבום, שיתוף פעולה עם הזמר קאשי בשיר "את כל כך יפה". לאחר שהוציא אל תחנות הרדיו גם את "עושה לך טוב" ו"אי אפשר איתך" הוציא את אלבומו השני "עושה לך טוב".

בעקבות השתתפותו בתוכנית הריאליטי 'חי בלה לה לנד' הוציא שבת דואט עם ג'ולייטה בשם "לא יודע/ת כלום על אהבה", ולאחר מכן החל לשחרר סינגלים מתוך אלבומו השלישי שבדרך – "עכשיו את יודעת", "דרך" ו"כל שנייה".

מעוניין/ת בהופעה של אביהו שבת אצלך באירוע? הזמן עכשיו