אביבה אבידן נולדה בירושלים. בתקופת ילדותה בלט מאוד כשרונה המוסיקלי ואהבתה להופיע בפני קהל ולכן ניתבו אותה ההורים להשתתף במקהלת פינת הילד של צבי בן פורת,לימוד נגינה  בחצוצרה, השתתפות בתחרויות זמר בירושלים, התאטרון של דניה לוין ועוד. עם גיוסה לצה"ל התקבלה אביבה ללהקת פיקוד דרום והיתה לסולנית הלהקה עם השיר המוכר "אלעד ירד אל הירדן" של אברהם זיגמן. לאחר שחרורה מהצבא השתתפה אביבה בהצגת מועדון הצועני השורק של דן אלמגור.

אביבה נסעה לטיול לאנגליה ונשארה שם לתקופה של שנתיים. בשנים אלה התחתנה עם יקי אבידן וילדה את מאיה, בתה הבכורה, בלונדון.
בשנת 1980 חזרה אביבה לארץ והמשיכה לשיר  ולהופיע . בשנת 1982 הופיעה בארוויזיון כמלווה של אבי טולדנו עם השיר "הורה". אביבה הביאה לעולם עוד שני ילדים, הילה ואור.
אלבומה הראשון יצא בזמן מלחמת המפרץ תחת הפגזות  הסקאדים על תל  אביב אז יצא השיר הראשון לרדיו "יהיה בסדר ".
עד היום הוציאה אביבה 6  אלבומים עם להיטים מוכרים ושירים שהפכו לנכס צאן ברזל כמו "פרי גנך","יהיה בסדר", "כותל המזרח", "סירה טרופה", "איש יקר שלי", "אל תשאל אותי" ועוד. בשנת 2001 התגרשה אביבה מיקי . עם חגיגות השישים למדינת ישראל יצאה אביבה במופע חדש נקרא "מכ"ט ועד כעת" בליווי חמישה נגנים עם שירי ארץ ישראל מכל הזמנים ובמקביל עבדה על אלבומה החדש.
בשנת 2010 הוציאה אביבה את אלבומה השביעי "צו הלב" אליו צירפה ספר מתכונים פרי עטה.
בחודש מאי 2012 שיחררה אל תחנות הרדיו את "אביב" כסינגל ראשון מתוך אלבומה השמיני שבדרך.

אביבה נסעה לטיול לאנגליה ונשארה שם לתקופה של שנתיים. בשנים אלה התחתנה עם יקי אבידן וילדה את מאיה, בתה הבכורה, בלונדון.בשנת 1980 חזרה אביבה לארץ והמשיכה לשיר  ולהופיע . בשנת 1982 הופיעה בארוויזיון כמלווה של אבי טולדנו עם השיר "הורה". אביבה הביאה לעולם עוד שני ילדים, הילה ואור.אלבומה הראשון יצא בזמן מלחמת המפרץ תחת הפגזות  הסקאדים על תל  אביב אז יצא השיר הראשון לרדיו "יהיה בסדר ".עד היום הוציאה אביבה 6  אלבומים עם להיטים מוכרים ושירים שהפכו לנכס צאן ברזל כמו "פרי גנך","יהיה בסדר", "כותל המזרח", "סירה טרופה", "איש יקר שלי", "אל תשאל אותי" ועוד. בשנת 2001 התגרשה אביבה מיקי .עם חגיגות השישים למדינת ישראל יצאה אביבה במופע חדש נקרא "מכ"ט ועד כעת" בליווי חמישה נגנים עם שירי ארץ ישראל מכל הזמנים ובמקביל עבדה על אלבומה החדש.בשנת 2010 הוציאה אביבה את אלבומה השביעי "צו הלב" אליו צירפה ספר מתכונים פרי עטה.

מעוניין/ת בהופעה של אביבה אבידן אצלך באירוע? הזמן עכשיו